PDA

Zobacz pełną wersję : Forum "sprzedam"



Awikularia
31-08-2011, 09:50
Właśnie skończyłam czytać sobie forum "sprzedam" i zauważyłam interesującą rzecz. Mianowicie w prawie każdym poście jest pytanie "dlaczego chcesz sprzedać to zwierzę". Trochę to dziwne. Mnie kiedyś zaatakowano, kiedy napisałam posta o sprzedaży młodych zbożówek. Posypały się posty typu po co sprzedajesz, pewnie ci się znudziły, pewnie są chore... Czy naprawdę potrzebne są te pytania? Jeżeli ktoś pisze posta to z reguły wyjaśnia, dlaczego coś sprzedaje (np. wąż musi być karmiony przymusowo lub z powodu sytauacji rodzinnej) i tyle. Najnowsze posty są pełne pytań "dlaczego, dlaczego, dlaczego..." Po prostu ktoś chce sprzedać i koniec. Tak samo jak pytanie "czemu sprzedajesz te 300 świerszczy...". Nie chcę tu nikogo urazić ani wywołać burzy w szklance wody. Napisałam ten post, ponieważ powoli zaczynają mnie denerwować posty w mojej skrzynce. Połowa z nich, to "dlaczego chcę sprzedać pająki". Dlatego, żebym miała z czego żyć...

Pozdrawiam

gregory
01-09-2011, 13:27
Stanowczo zgadzam się z Awikularia. Pytania tego typu są pozbawione jakiegokolwiek sensu. Przeciwnicy tego stwierdzenia niech zaczną pytać w sklepach dlaczego sprzedawca sprzedaje zwierzęta lub może prosciej spytac w innym sklepie dlaczego sprzedaje np. o buty! Jestem poczatkującym ale zadawanie takich pytań nie przyszło mi nawet do głowy. Po prostu jedni prowadzą hodowle dla zarobku ale nie zakładają działalnosci gospodarczej a innym zwierzaki tak pięknie sie mnozą że nie mają co z nimi zrobić, a chyba lepiej sprzedać niż męczyć zwierzęta np w zaciasnym dla tylu osobników terra.

Robert S.
04-09-2011, 09:45
Powiem dlaczego ja sprzedaję: otóż zmieniłem miejsce zamieszkania, i sytuacja zmusiła mnie do rozstania się z moim wężem i pająkami, wolę je sprzedać, niż zostawić bez należytej opieki. A co do tych głupich pytań, myślę, że to cwaniaczki i nie mają co robić.

42d3e78f26a4b20d412==