PDA

Zobacz pełną wersję : muchy dla gekonika placzacego



tomi666
08-04-2014, 04:14
witam!
czy podawal ktos muchy gekonikom placzacym?
mysle, ze nie bylyby gorsze od swierszcza, a i wielkosc nie sprawialaby problemu, bo moja mala wsuwa swierzcze wielkosci sredniej muchy i nie ma problemu.
zawsze podaje jej jedzenie z reki tak, ze nie musi sie martwic ucieczka kolacji :)

oczywiscie do karmienia nie mysle dawac zapaskudzonych much z odlowu, tylko w miare czysto klute muchy z pinek.
co wy na to?

adas_0
08-04-2014, 05:46
alez owszem czemu nie gekom też nalezy sie:]

Werty
08-04-2014, 06:01
Moim zdaniem możesz opdawać muchy ja podaje je swoim lamparci i obserwuje większy zapał przy łąpaniu muchy niż przy łapaniu świerszcza może dlatego że muchy są ruchliwe nawet wtedy kiedy wokół nich biega kilka geków które kcą je zjeść a świerszcze stoją w miejscu i czekają na to aż gek odejdzie. pozdro!!

tomi666
08-04-2014, 06:28
mysle ze jedyne co mozna zrobic to opierdzielic muszce skrzydla zeby nie odleciala gekowi, bo moja mala jeszcze nie nauczyla sie latac ;)

Majcher
10-04-2014, 03:04
jednak pamietaj ze much nie sa pozywna kolacja i nie mozesz tylko ich dawac co najwyzej jak dopychacz, ja tak robie ze swoim kamykiem, ktory ciagnie glownie na swierszczach +muchy

tomi666
10-04-2014, 03:14
domyslam sie. tej mojej tez nigdy samych swierszczy nie podaje, do tego jakies witaminy, wapno i bobofjuty :p
muchy wpadly mi do glowy ze wzgledu na swoj rozmiar i fakt ze najblizsze miejsce gdzie moge nabyc swierszcze to gdansk a bywam tam raz na dwa tygodnie.
takze chyba zaczen stosowac diete mieszana.

42d3e78f26a4b20d412==