PDA

Zobacz pełną wersję : Ucieczka P.bibroni



spider13
13-04-2014, 02:37
W sumie to go nie szukam bo 7 cm gekon może sie wcisnąć wszędzie licze na to ze nieznajdzie pokarmu i wróci do miejsca w którym go dostawał czli do terrarium moze dacie mi jakies wskazówki co robić żeby go złapać.

Majcher
13-04-2014, 03:47
jak mozesz poosuwaj wszelkie regaly lozka biorka tak zeby bylo ja najmniej kryjowek a nastepnie przeszukaj wszelkie pozostale i radze uszczelnic pokoj by nie wyszedl, pamietaj ze sa wakacje i jakies muchy zawsze wleca do pokoju- do mnie wlatuja, lepiej go poszukaj aby nic mu sie nie stalo

tokaga
13-04-2014, 05:03
Jak napisal Majcher jest taka pora roku, ze wszelkie robactwo samo włazi do domow. Sam raczej tobie nie wróci do terrarium. Lepiej wiec troche sie wysilic i go poszukac, powinien siedziec gdzies na scianie za szafa, półką itp. (kiedy mi zwiała samica Homopholisa znalazłem ją na ścianie przylegajacej do terrarium)

luz_jacek
13-04-2014, 11:37
Moja pareodura zwiała mi już 3 razy!!
Ale zawsze udało mi się ja odnaleźć.
Za pierwszym razem znalazłem ją pod zasłoną, za drugim też w tym samym miejscu a za trzecim to myślałem że straciłem ja na dobre. Przeszukałem cały pokój i nic, dopiero po oględzinach całego piętra znalazłem ją pod łużkiem dwa pokoje dalej :)
Miałem wtedy szczęście.
Jednak postaraj się szukać gdzie tylko się da i niezniechęcaj się.

spider13
14-04-2014, 10:26
Jabyś miał tyle mebli w pokoju to niełatwo było by Ci je odsuwac. W sumie raczej go nieznajde to bardzo szybki gekon :(

tokaga
14-04-2014, 10:29
Szybki jak każdy gekon, a za dnia prawie każdy jest bardzo mało aktywny i wtedy łatwo go znaleźć.

Majcher
14-04-2014, 11:39
kazda ilosc medbli mozna odsunac, wyobraz sobie ze ja tez mam ich mnostwo a wystarczy odsunac tak aby mozna bylo latwa zajrzec i jak cos zlapac uciekiniera. i jesli podchodzisz tak ze zwial i sie nie znajdzie to chyba nie byles do niego zbyt przywiazany

42d3e78f26a4b20d412==