PDA

Zobacz pełną wersję : dziwne wiszenie



avabela
16-04-2014, 03:49
mam kamyka jem. już 2 mies. i teraz ma druga wylinke i zauważyłam że przez tec iepłe dni często za dnia wisi ogonem na dół i robi sie brązowaty czasami sie boje ze zdycha bo tak dziwnie wyglada mam terra 120/09/80 dwie wentylacje jedna o góry druga na dole terra z osb jest zrobiona a przednia z szyby dwa duże żywe kwiatki i pare sztucznych i multum liści 2 razy dodatkowo zraszam terra na dnie torf wymieszany z piaskiem i w połowie kokosa dodatkowo woda repli glo 5.0 i dwie kwoki pod żarówką około 34-36 wilgotnośc około 50 czasami 40 po zroszeniu 70 co jest nie tak dlaczego on tak wisi witaminy i jedzenie ma na bieżąco tak jak zalecają nie jest sam ma towarzyszke od miesiąca także niejest samotny doradźcie coś

Majcher
16-04-2014, 23:39
ne wiem co moze byc ale moj przykladowo lubi siedziec na jakis pionowych elementach ze zwinietym ogonem i wtedy jest ogonem w dol, ale nigdy sie tym nie martwilem, ciemnienie nie wiem czym moglobyc spowodowane, pamietaj ze kamki ciemnieja jak chca wiecej energi slonecznej zlapac bo ciemne barwy lepiej sie nagrzewaja, jesli kamyk nie sapal to nie bylo mu za cieplo i wydaje mi sie ze nie masz czym sie martwi

avabela
17-04-2014, 04:25
To dobrze uspokoiłeś mnie troche dziekuje i pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==