PDA

Zobacz pełną wersję : Waran stepowy...



Liero
23-04-2014, 11:49
sorka że znowu pytam ale wkurza mnie to już więc tak mój waranek jest jush umnie 3 dni od giełdy no i jak go dalem do terrarium to normalnie wszystko jest tzw. regularnie je codziennie jednego dorosłego świerszcza idzie się kąpac napić wyleguje się itd. ale jak go oswoić bo umnie wszyscy są zainteresowania tzw. czy mam go zostawic samego tzw. nie wchodzic do pokoju jak najmniej zaglądac do terrarium i jak zrobic żeby sie przyzwyczaił czy tak jak u gekonów poprostu sporzątac dawac jeść wymieniać wode czy jakoś inaczej za ile go najlepiej wyjmować z terrarium dodam że już mi rozerwał siatke wentylacyjną i jest taki silny że przesunął szyby razem z prowadnicą bo zapomnialem ją przykręcic :( prosze pomóżcie dajcie jaknajlepsze wiadomości dotyczące oswajnia go ;( z góry THX

Azazel
24-04-2014, 04:01
Njlepszą metodą są regularne czynności w terrarium - z czasem waranek się będzie uspokajał i nie będzie nerwowy.

Azazel
24-04-2014, 04:03
Zapewnienie mu spokoju oraz kryjówek oczywiście jest podstawą - sądze że akurat to wiesz i ma co mu trzeba - zatem normalnie sprzątaj terra , wymieniaj wode , karm - a czas zrobi reszte.

Liero
24-04-2014, 06:39
OK THX azazel :D:D:D

KRYSZOX
24-04-2014, 07:27
HEJ . Ja mojego wyciągam prawie codziennie i kupilem w ostatnią sobotęna Giełdzie, tak samo jak Ty :) i nie mam zadnych problemów :)) nie gryzie i nie robi rzeźni w terra ;) jest spokojniutki i ciekawy swiata ;) nie mam zniszczen w terrarium :) mysle ze tak jak powiedzial Azzazel ,regularne czynnosci w terra i bedzie Gitara :) pozatym Wydaje mi sie ,ze Zapoznałeś sie z LEkturą o Tym Gatunku i wiesz o tym ze waranki duzą ilość czasu spedzają na brojeniu i wymyslaniu jakby tu uciec :) nie dziw sie ,ze siatka wentylacyjna jest rozdarta ;)To jest Normalne ich zachowanie ,to JEst bardzo uparty Gatunek i Dla niego Każda PRzeszkoda nie moze okazać sie porażką i będzie za wszelką cenę starał sie ją pokonać ;)) hehe WARANKI RLZ !!! :)
Pozdrawiam ;]

M_L_O_D_Y
26-04-2014, 10:29
LiErO i KRYSZOX za ile je kupiliście I jakiej wielkości sa

Liero
27-04-2014, 05:34
waranki były po 100zł mój miał przeszło 30 cm i ma półtora roku i zrzucił wylinke jak bys chcial foto to kliknij na GG 3968400

M_L_O_D_Y
29-04-2014, 07:01
Wielkie dzięki za odpowiedz też zamierzam sobie kupić:)

42d3e78f26a4b20d412==