PDA

Zobacz pełną wersję : CHORWACJA



snoopdogg
25-05-2013, 09:28
Jak myslicie da sie tam cos znalesc??

ziomalka_puma
25-05-2013, 12:21
chyba już było takie pytanie, przynajmniej ja kojarze... Poszukaj sobie powineneś znaleźć :)

Flametong
31-05-2013, 06:42
a znzlazlem modliche :-)

alek_one
07-07-2013, 04:40
nie znam sie za bardzo na terrarystyce jeszcze (moja przygoda dopiero sie zacznie) ale w Chorwacji bylam 5 razy i powiem Ci ze mozna tam znalezc pelno jaszczurek, zolwi, krabow :), no i czasami wezy (niestety nie jestem na tyle zdolna zeby powiedziec Ci jakie dokladnie sa to gatunki tych zwierzat), zalezy wszystko od czesci Chorwacji, bo jest tam strasznie zroznicowany klimat, na samym poludniu jest sporo zolwi, na wyspach (np Pag i okolice) jest bardzo duzo jaszczurek, nawet znalazlam tam skorpiona. Pozatym jest duzo koz, baranow i cykad :P. Ja wlasnie wrocilam z Chorwacji ze sterta kamieni (od malych po wielkie), drewienek, muszli i niedlugo zabieram sie za robienie terrarium :). Terra bedzie dla gekona lamparciego, tylko nie wiem jakie zrobic podloze (wierzch bedzie napewno posypany kamykami, ale nie wiem co zrobic nizej, piasek? drewienka?) co najlepiej wybrac zeby bylo higienicznie i wygodnie w sprzataniu po gekonie ... ?

pozdrawiam
Alicja

Saurus
07-07-2013, 05:01
mysle ze piasek. w drewnie moga sie rozwijac grzyby. Fajnie by wygladal (jesli mozna sam piasek dac) taki czerwony, naturalny piasek z pustyni (mozna kupic taki w sklepie zoo, efekt jest super)

alek_one
07-07-2013, 06:04
Saurus:
a co do piasku to czy nie bedzie on po czasie smierdzial?

dzieki za pomoc :)

Alicja

42d3e78f26a4b20d412==