PDA

Zobacz pełną wersję : Toke czy lamparci ?



Matt_ns
25-05-2014, 01:20
Chce abyscie mi doradzili jakiego gekona mam wybrac na poczatek. Do tej pory zajmowalem sie tylko ptasznikami i chcialbym zaczac przygode z jaszczurkami. Nie chce zebyscie pisali tutaj opowiadania ze ten jest taki a ten taki tylko napisali krotko toke lub lamparci. Pewnie niektorzy z was mnie zjada ale ja takich ''ludzi'' nie slucham :] Jesli ktos ma ktoregos z tych gekonow na wymiane za ptaszniki to chetnie, prosze pisac propozycje na maila, gg lub tutaj a dogadamy sie :] Pozdrawiam

Fiku
25-05-2014, 02:30
Siema mam Gekona Lamparciego który ma juz miesiąc i jest spox.Niema z nim kłopotów.Polecam tego gekona poniewaz niema z nim wiekszych problemów,a na poczatek jest najlepszy.

AGAM
25-05-2014, 02:42
to źle że nie słuchasz krytyki :>

Co do wyboru, to zależy czego oczekujesz od jaszczurki. Mi osobiście bardziej podobają się toke, z racji tego że preferuje terraria tropiklane i same jaszczurki wydają mi się ładniejsze, ale lamparty sa zdecydowanie bardziej kontaktowe no i łatwe w oswojeniu.

The_Answer
25-05-2014, 03:57
ja jestem za lampartami chociaz toke nigdy nie mialem ale zamierzam kupic za jakies pol roku albo rok, jesli lubisz miec kontakt z jaszczurka to lamparty, moje same wybiegaja jak tylko szybki ruzsune. Pozdrawiam i zycze dobrego wyboru

Ps

Sprzedaje parke lampartow ale doroslych jak jestes zainteresowany to zagadaj na gg

brevis
25-05-2014, 11:49
To jak chesz krótko to masz: GEKON LAMPARCI
Choć mi bardziej podoba sie toke

Lukas_d2005
25-05-2014, 23:44
Jeśli to ma być twoja pierwsza jaszczurka to lepiej lampart. Do toke trza mieć cierpliwość,jak do wyjątkowo wrogo nastawionego kota ;D

Cumulus
28-05-2014, 08:08
Toke są bardziej reprezentacyjne,
ale ja chciałem mieć kompana więc wybrałem Lamparcika.

42d3e78f26a4b20d412==