PDA

Zobacz pełną wersję : mam problem z Tarentola Delandii



skqn
31-05-2014, 12:39
kupłem ja wczoraj i nie wiem o niej nic nie moge nawed do niej opisu znales jak by ktos miał jakies ciekawe linki do tego gatunku bardzo bym prosił bo jestem zielony albo jakies rady nie wiem nic na temat wilgotnosci pokarmu oswietlenia itd. jest dopiero młodziutki ma około 5 cm moze ktos wie jak cesto przechozi linienie z gory dzieki

_aron_
31-05-2014, 13:39
Nie powinienes kupowac zwierza nic o nim nie wiedzac. Hoduje sie go bardzo podobnie jak Tarentola mauritanica [gekon murowy].
Tutaj masz link do opisu:
http://www.terrarium.com.pl/gekonmurowy.php

skqn
01-06-2014, 03:15
dzieki aron jak by ktos cos wiedział wiecej pisac bede wdzieczny a propos kupiłem go okazyjnie wiec mi sie opłacało bo tak to sa drogie

tokaga
08-06-2014, 04:42
Generalni hodowla tego gatunku nie odbiega od hodowli murowych czy T. annularis.

brevis
10-06-2014, 03:15
Ja mam murowego- na przechowaniu:) Baaaaardzo strachliwy gatunek, ale najfajniej jak sobie chodzi po ścianach- tak szybko. ale dziś w nocy to mnie nieżle zdenerwił:) W terrarium mam taką ceramiczna oprawkę na żarówkę, wlazł na nią i jak zaczą przydzwaniać żarówką o oprawkę to myślałem że mu pomogę zejść- skubaniec dzwonił z pół godziny:))

42d3e78f26a4b20d412==