PDA

Zobacz pełną wersję : mam pytanko moj kolega dostal od mamy ...



beastman
10-06-2014, 13:09
kamyka jamejskiego + terrarium + skalka grzewcz mata i inne takie badziewia mnustwo sztucznych rosin zmontowalem z tego istny raj dla tego zwierzaka ale nie wiem co z oswietleniem czyli jaka zarowka i czy musi byc koniecznie uvb ???

konradkers
10-06-2014, 13:34
tak uvb

Adamek
10-06-2014, 15:56
Niewiem dlaczego ale widzac to podejście już mi szkoda kamka. Po co skałki i maty :/ O skałke sie popaży i tyle, zresztą kamek będzie cały czas siedzial na górze. Lepiej zwykłą żarówke + oczywiście świetlówka UV. Bez UV kamek padnie predzej niż myślisz. Pamiętaj o wapnie i witaminach, i o tym że potrafi nawet 10 swierszczy na dzień jeśc wiec zaopatruj sie na zime.

Hudzik
11-06-2014, 00:26
Dlaczego po prostu nie przyznasz się Kupiłem sobie Jemena bo mi się podobał i chciałem zaszpanować,zamiast za przeproszeniem ..Pier...."mój kolega dostał od mamy", a następnie piszesz "Zmontowałem z tego istny raj.
Chyba zapomniałeś ,że Jemen jest kolegi a nie Twój ,chyba ,że ten kolega to Twój brat.Po za tym jak piszesz z podejściem o wystroju "Badziewia".
To kup sobie dla szpanu lalke Barbi.

pebe
11-06-2014, 00:57
Ehh szkoda zwierzaka... Najpierw kupujesz zwierzaka i potem zastanawiasz sie jaki powinien byc wystroj terrarium??? "Kolega dostal od mamy" - dobre <lol2>

beastman
11-06-2014, 02:02
lol hudzik jak by to bylo pierwsze zwierze to napewno odrazu bys nie wiedzal co i jak i poszedl bys do kolegi ktory choduje pajaki i jaszczurki a ze on akurat ma mnie to dal mi to wszystko poprosil zebym mu urzdzil te terra wiec jak nieznasz sytuacji to sie nie wysilaj :Di nie pisz mi tu takich bzdur

beastman
11-06-2014, 02:03
i do samo do pebe

brevis
11-06-2014, 04:02
Ej, a może byście na niego niewsiadali tylko powiedzieli co i jak. Czy któryś z was jest bogiem lub jasnowidzem?? Wiecie napewno wszystko doskonale?? Jak nie to poprostu niepiszcie jak było bo to jest śmieszne.

blackjack
11-06-2014, 12:17
Conajmniej śmieszne :] Jest dużo takich ludzi, którzy pomagają innym w potrzebie:] Powiedzmy że ten kolega przyszedł do beastmana ktory ma jaszczury, spodobaly mu sie, mama mu kupila i poprosil beastmana zeby mu zmontował i doradził :] Ja nie widze żadnych pokręceń :] Jakby on sobie kupił jako 1 gada do by sie spytał: Ile to je? :]]]]]]]]] Albo czy kamyk jest wymagajacy :]]]]]

beastman
12-06-2014, 13:33
heh ja kamyka nawet niekcem :P i nie mam zamiaru kupywac teraz to mam zamiar brodacze sobie kupic :D

42d3e78f26a4b20d412==