PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o pomoc!!!



GAJkOs
23-06-2014, 15:44
Moglby mi ktos dac jakies wskazowki jak mozna oswoic gekona toke,wiem ze jest to agresywna jaszczurka i ze nie da sie jej tak latwo oswoic:/ a musze to jakos zrobic bo jak tylko che wyczyscic terrarium albo usunac tylko jakies odchody to zaraz sie rzuca na moja reke :/ z gory dzieki

Guttata
23-06-2014, 15:52
sam przyzwyczai sie do Ciebie, z czasem, cierpliwosci.

GAJkOs
23-06-2014, 15:54
no ja mam nadzieje;) ale im wiekszy tym wiekszy problem;)

Lukas_d2005
24-06-2014, 01:49
JAk kupowałeś to chyba wiedziałeś że nie jest to mały gekon :] Ładny jest ale harakter wredny :D Napewno nie rów gwałtownych ruchów przy terra bo będzie paniokował,jak wsadzasz rękę to też bardzo powoli (choć i tak radzę włożyć rękawicę :] ).

Ted
24-06-2014, 04:35
Jak wkładasz ręke do terrarium to daj sie powąchac gekonowi a najlepiej polizac zeby cie rozpoznał i zawsze od strony pyska. Gekon z daleka cie nie rozpoznaje. Jak gryzie to zacisnij dłon w pięsc i przybliz górną częscią dłoni wtedy nie ma za co chwycic. Mozesz tez włozyc pdkoszulek w róg terraria zeby przyzwyczaił sie do twojego zapachu.

Dodatkowe informacje jak całkowicie oswoic toke bez nadmiernego stresu, bez gryzienia i niszczenia przylg przez odrywanie na siłe gekona zamieszcze za kilka dni na stronie http://www.jaszczurki.pl/ Zapraszam wszystkich miłosników jaszczurek :)
Tam tez są zdjęcia mojego oswojonego toke :)
Zapraszam miłosników toke do przeczytania mojego dziennika dziennik o tej wspaniałej jaszczurce

42d3e78f26a4b20d412==