PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie o geka placzacegp !!!!



beastman
25-06-2014, 12:33
w czym mam tzymac 3 cm gekona nie mialem jeszcze mlodych dlatego nie wiem prosze o uzupelnienie moich informacji (mam najmieszego fanaboxa exoter... nadaje sie on dla takiego malenstwa ? )

samar
25-06-2014, 13:23
maluch moze zwiac wentylacja..:/ poki co trzymaj go lepiej w jakims plastikowym pudelku po salatce, jako wentylacje zrob nieduze dziurki, zeby maly przypadkiem nie zjadl podloza lepiej wsadz narazie papierowy reczniczek i daj mu np ciemne pudelko po kliszy za kryjowke oraz wstaw nieduza miseczke z woda. jak podrosnie na tyle ze nie zwieje np. miedzy szybkami to wloz go do docelowego terra.

konradkers
25-06-2014, 13:29
włuż go do fauna box 15 cm/ 8cm/5cm powinno wystarrczyć

czayka
25-06-2014, 16:05
witam

ja swoje dopiero co wyklute maluszki trzymam w pudełkach po świerszczach na wilgotnym ręczniku papierowym, ponieważ takie maluszki są troszke nieporadne i mogły by mieć problemy z polowaniem. jak zobaczysz że już ładnie jedzą to przełuż je do małego faunaboxu tylko wentylacje zabezpiecz gazą i zatkaj otwory przy uchwytach bo będą uciekać.

pozdrawiam kinga

sqqter
27-06-2014, 02:35
Maluszka możesz trzymać w takim faunaboxie, tylko że na góre musisz dać pończoche i to przytrzasnąć tym plastikowym zamknięciem. Na środku pończochy zrób 3cm-ową dziurkę którą przyklej taśmą kawałkiem papieru o ok 1 cm wiekszy od dziury. Przez tą dziurke dawaj jeść pryskaj i sprzątaj kupki.

Pozdrawiam

P.S Pomysł Jest mój.all rights reserved kopiowanie tylko za moją zgodą :-P (Żart)

Demon87
30-06-2014, 07:56
Wiem ze to troszke zasmiecam temat ale ma moze ktos z was sprzedac takie gekoniki??:>
Pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==