PDA

Zobacz pełną wersję : Świetlówka UV.



DUCH
06-06-2013, 12:10
Czy ktoś zna jakąś firme produkującą świetlówke UV którą się podłącza przez zasilacz? Z tego co ja się orentuje to są świetlówki za około 50zl, a do tego zamocowanie za 100zl (Opole) W jednym z czasopism -chyba kobiecy poradnik domowy nie mający nic wspólnego z terrarystyką- był artykół o wężach i wyposarzeniu dla nich terrarium. Jest tam "Świetlówka z promieniami UVA i UVB, 56,70zł. wraz z zasilaczem, 69zl." Na zdięciu widać zwykłą świetlówke z odchodzącym kablem, bez żadnej firmy. Ktoś wie co to jest?
są tam jeszcze wymienione kożenie na wage 7zł/kg, z czym też się nie spotkałem.

Jojek
06-06-2013, 13:54
To o co pytasz zwą różnie... stabilizator, dławik, zasilacz, transformator. Nie wnikając w prawidłowość nazw podaję link do strony z kilkoma różnymi modelami "tego czegoś ;)". Znając nazwy znajdziesz je na polskich stronach razem z cenami. http://www.aquatics-online.co.uk/acatalog/Online_Catalogue_Fluorescent_Light_Control_Units_8 6.html

darkinvaider
07-06-2013, 08:25
poszukaj w swoim miscie hurtowni z elektryczmi zeczami,ja znalazlemu siebie i oprawe do swietlowki(60cm)komplenta gotowa ,wystarczylo tylko wlaczyc wtyczke do gniazka i wlozyc swietlowke kupilem za 34zl,i oprawka jest dosyc mala tzn nie zajmuje duzo miejsca.pozdro

42d3e78f26a4b20d412==