PDA

Zobacz pełną wersję : odmiany barwne P.Regius



Evoker
08-09-2011, 03:47
Witam!
Czy ktoś z Was spotkał się w Polsace z odmianami barwnymi Pytonów Królewskich:
- albino
- piebald
- caramel
- pastel
Bedę wdzięczny za informacje/kontakt. Fotki...

pylius
08-09-2011, 04:02
czesc.
ja widzialem albinosy rozne.
ale ich ceny sa na tyle wysokie ze malo kto je posiada.

ps. jak dlugo masz regiusy ? i co jeszcze hodujesz?

dawid.

Trębik
08-09-2011, 13:04
Watpie zeby w Polsce mozna bylo zdobyc tak ekskluzywne warianty barwne pytonow krolewskich

Zapewne widziales ceny tych wezy na stronce snake keepera

1000 - 25000 $

Łukasz U.
09-09-2011, 05:18
Napewno był w hodowli na śląsku albinos. Spróbuje dowiedzieć sie czy wciąż żyje i co sie z nim dzieje, pyton siatkowany albinos napewno jest w Katowicach. Popytan jak sie czegoś dowiem dam znać.

Evoker
09-09-2011, 05:44
Dzięki za informacje. Wiem że nie ma większych problemów z odmianami barwnymi 'popularnych pytonów' poza regiusem. Znajomy ma np.: P.molurusa bivittatusa w odmianie zielonej... genetycznie skrzywiony.
Szukam młodego samca regiusa albino, piebald lub caramel do rozrodu.
Stawki są wysokie ale ja chcę kupić a nie zapytać o cenę i przewrócić oczami.

Macie więcej informacji o Python Boeleni? może być po angielsku..
pzdr

Wiciu
12-09-2011, 18:20
a wejdź na jaką kolwiek stronę amerykańska lub nawet niemiecka jeśli cię stać to zamawiaj załatwiaj formalności w ministerstwie sprowadzaj i hoduj powodzenia. według moich wiadomości to hodowlany L. boeleni to koszt około 3000 $/ sztuka plus papiery 5%.
powodzenia

Evoker
13-09-2011, 02:45
Wiciu!
Skąd k..wa w Tobie tyle złości?!
Masz kłopoty emocjonalne czy finansowe? Pytam o informacje do L.B. a Ty odpowiadasz jak rozkapryszony smarkacz. Pozwoliłem sobie przejrzeć kilka z Twoich postów i wszędzie to samo...
Skoro proszę o informacje to znaczy że proszę o informacje a nie poszukaj sobie itd.
Czemu maja służyć wypowiedzi typu cyt. '...jeśli cię stać to zamawiaj załatwiaj formalności w ministerstwie sprowadzaj i hoduj powodzenia'? Proszę swoje frustracje skupiaj na innym poletku bo tu nic one merytorycznie nie wnoszą.
Twój imiennik

SNAKES
13-09-2011, 06:15
Cześć,

zerknij sobie na:
http://www.vpi.com/4VPIInventory/VPIPriceList/BallThumbsGallery(1Jan02).htm
tam są zdjęcia poszczególnych odmian barwnych i ceny w USA.
Jeśli jesteś w stanie załatwić zezwolenie na import -wszystko jest do załatwienia.
Ale z tego co się orientuję to w Polsce raczej niedostępne (przynajmniej większość).
Pozdrawiam

Evoker
13-09-2011, 06:28
Wielkie dzięki!
Gdybyś wiedział coś o albinosach dostępnych w kraju daj znać.

matyj
30-09-2011, 07:08
raz widziałem w warszawie na towarowej ale już chyba go nie ma i to tylko za 900 pln

42d3e78f26a4b20d412==