PDA

Zobacz pełną wersję : Ludzie ratujcie !!!!



Kendzierzawiec
10-09-2011, 06:01
pierwszy raz pisze na tym forum !!!! ok awięc do żeczy mam malutkiego węża 26 cm machoniowy ja niemam osesków i w sklepach teżniema...!
czy jest ktoś z 3 miasta kto może poratować ??? jestem z gdyni !
muj wąż już za długo niejadł. jak ktośsie znajdzie to niech zadzwoni prosze ! 664 84 73 . nazywam sie kuba jak coś >>pa

t_snake
11-09-2011, 10:11
Czesć,

Na początek radze dać mu np. zmiksowane serca wołowe z jajkiem(strzykawka + wężyk gumowy) - osobiście tak nigdy nie robłem, ale znam ludzi którzy tak karmili i ich węże żyją do dziś... z resztą w jakiejs książce jest tak napisane :) I jutro od razu leć Qp parkę myszek i zacznij je rozmnażać przynajmniej do czasu gdy Twój boaedon nie bedzie zdolny do zjedzenia małej owłosionej :). O chodowli mysz masz napisane na tej stronce wiec...


Acha!- jak nie ma osesków to Qp mysz w ciąży, jak urodzi to zamroź młode (okropieństwo:)... albo poproś sprzedawców o to, żeby dali Ci znać jak ich myszka sie okoci.

Powodzenia !

PS. też mam małe machoniowce, ale na szczescie wczoraj zadzwonilem do sklepu w szczecinie i zamówiłem na poniedziałek noworodki. Jutro jade, oby były dostatecznie małe...

Pozdroof_K
t_sNaKe

PiotrB
12-09-2011, 04:03
Zanim zaczniesz eksperymentowac z podawaniem na siłe , spróbuj ukroić kawałek pierśi kurczaka taki kwadrat 1na1 cm podrzej go aby mial ok 38 stopni celcjusza i podaj go mahoniowce (ruszając tym kawałkiem przed nią) ja tak podwawałem swoim (kurczaka i wieprzowine - ale chudą), skuteczne w ok 50-60% przypadków, także polecam jeżeli uda ci się kupić już noworodki to je zamroź.

Robert S.
12-09-2011, 10:20
Możesz pokroić dorosłą mysz, ja tak robiłem podczas kryzysu.(ale najpierw ja zabij ;) )

PawełL
13-09-2011, 09:06
hello.też mieszkam w Gdyni (6646656) sprubuj na Władysława4 koło pijalni soków tam prawie zawsze mają.terz miałem 2 małe mahoniówki teraz mam jedną mój kot mi zrzerł ta co została ma 32cm jest super fajnie że nareszcie jest ktoś z Gdyni nie jestem pewien na 100% że ten sklep jest na władka ale w korzdym razie koło batoregopowodzenia z niejadkiem polecam ci takrze chodowle karmową bardzo wygodne tylko że śmierdzi. powodzenia i pozdrawiam.

Black
13-09-2011, 11:58
Dokladnie! sklep misci sie kolo pijalni sokow/sklepu ze sprzetem muzycznym. To jest na Wladyslawa IV kolo Batorego. Przecznice wyzej tezmasz sklep zoologizny na tej samej ulicy (jak wyjdziesz ze sklepu zoologicznego Karina to spojrz w lewo i zobaczysz reklame Male zoo na zoltym tle) zobacz tam moze bedzie cos mial. Lub sklep na Świetojanskiej Świat zwierzat, albo na ul.Starowiejskiej blizej dworca PKP na przeciw tego budynku ze szkla.
Wiecej sklepow w Gdyni nie pamietam (w poblizu chodz jest ich troche)

Arkadiusz Kortas
29-09-2011, 00:13
Ten sklep w Gdyni jest na Abrahama koło wyjścia z kina Warszawa, też widziałem tam noworodki mysie, bo mają tam młode machoniówki.

42d3e78f26a4b20d412==