PDA

Zobacz pełną wersję : czym nakarmic mlodego mahonia.....



stopa
27-09-2011, 11:58
Witam!
Od niedawna jestem posiadaczem malenkiego mahonia....niestety aktualnie nie mam noworodkow....a u mnie w sklepach zoo nie maja.....powiedzcie mi czy moge nakarmic malucha czyms innym w zamian?!?!?!?!?!

Pozdrawiam!

PawełL
27-09-2011, 14:07
mam ten sam problem nawet z tym samym wężem ile ma twuj cm czy je sam itd jakie masz terra jesteś morze z gdyni? ja z moim mam jeszcze jeden problem a mianowicie pojechałem z rodzinką a jemu sie rzarówka pszepaliła i czasem kicha i kaszle radze ci aby twuj miał stałą temperatur a tak właściwie to ile masz u siebie stopni? narazie muj nie jadł przez brak pierdolonych osesków w sklebie ale mam nadzieje rze jak najszybciej będą mieli pozdrawiam pa!!!!

mar
30-09-2011, 11:42
sprobujcie karmic przymusowo miesem z filetow kurczaka waskie paski za pomoca pesety delikatnie wciskajcie do przelyku

aksol
05-10-2011, 12:15
Nie ma co musisz założyć sobie chodowle myszy , chomików, szczurów.no i jednak bedziesz musiał karmiś mięsem ( wołowina , kurczak) Mam machoniuwe (dziewuche) półtora roczną. Także miałem z mychami problem,jak ją kupiłem miała 32 cm istna sznorówka z niej była . a teraz ma 90cm .

42d3e78f26a4b20d412==