PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie typu.........



Zaakoo
05-10-2011, 01:53
Chciałbym kupic węza ale jest jeden problem,mam kota czy nie bedzie to mu przeszkadzac.Np jezeli po trzymaniu na rękach kota a nastęopnie po wzięci węza nie zostane ukąszony???

Pozdrowienia!!!!!!

mysza
05-10-2011, 02:31
Ja też mam kota, który jest strasznie zazdrosny o węże. Nidy jeszcze nie zostałam ugryziona przez węża jak wcześniej trzymałam kota. Muszę tylko uważać jak biorę węża na ręce, bo moja kotka czasami atakuje.

Viking
05-10-2011, 06:05
Ja też mam kota :) i węża.
Nie ma żadnego problemu i tak samo jak u "myszy" bardziej obawiam się o to co zrobi kot niż to, że wąż coś wykombinuje :))))

Nie wiadomo jak będzie kiedy moja boaska będzie miałe jakieś 3 metry :)))

Na chwilę obecną kot nie jest w tym samym mieszkaniu co wąż ale często się odwiedzają :)

Na początku kocica bała się węża ale później zaczęła coraz bardziej się nim interesować i zaczepiać łapkami :))

muszu
05-10-2011, 06:45
Dla mnie taż stanowi to ciekawy temat bo mam kota który bardzo interesuje sie rybkami w akwarium (200l) często się na nim wygrzewa. W przyszłym tygodniu odbieram mojego boaska 120cm i myślę że nim też zainteresuje się mój kot. Mam nadzieję że nie zrobi boaskowi krzywdy:)
Pozdrawiam.

aksol
05-10-2011, 11:26
Ja niewidze żadnego problemu. Ja mam psa i trzy węże już od 2 lat,żadne jeszcze nie gryzie ;). A tak na wszelki wypadek , to polecam a żebyś sobie kupił bardzo miłego z natury węża machoniowego , najlepiej takiego pół rocznego , taki wiadomo że będzie jadł. (cześć).

Cahir
06-10-2011, 15:24
Jeśli chodzi o akwarium to mogę Cię zapewnić, że jego zainteresowanie jest wybitnie ukierunkowane i sprecyzowane. W celu sprawdzenia proponuję udostępnienie dojścia do lustra wody :)

Cahir

42d3e78f26a4b20d412==