PDA

Zobacz pełną wersję : pyton królewski czy zielony



micgekon
12-10-2011, 10:23
Hoduje jaszczurki od 3lat w przyszlym roku planu je kupic węża(wreszcie przekonalem żone) najbardziej interesuja mnie dwa gatunki prosze o rade hodowców czy wymienione gatunki sprawiaja duzo problemów p.królewski(podobno niejadek-klopoty z karmieniem) pyton zielony (podobno agresywny,i bardzo wrazliwy na wszelkie wahania temp. i wilgotności)

Krzysztof.W
12-10-2011, 15:00
Ja jestem za pytonem królewskim.
A to dlatego że łatwiejszy w chodowli ,tańszy i bardziej dostępny w sklepach zoologicznych.
Pytona zielonego także możesz kupić ale najczęściej przedtem trzeba zamówić , lecz jest to gad dla zawansowanych hodowców nie żałujących pieniędzy na jego zakup .

życze dobrego wyboru.

Evoker
13-10-2011, 04:22
Jeżeli nie masz doświadczenia z wężami to żaden z nich nie jest dobrym wyborem. Oba delikatne i sprawiają kłopoty początkującym 'hodowcom'. Pomysł zakupu Pytona Zielonego powinienej odpuścić, a na królewskiego zdecydować się jeżeli jesteś pewien że zapewnisz mu godziwe warunki no i wykażesz się cierpliwością... jaknp nie będzie jadł 8 miesięcy...

MARK
26-10-2011, 14:43
EVOKER MA RACJE JESLI TO TWÓJ PIERWSZY WĄŻ TO POSZUKAJ COS INNEGO.JEST PRZECIEZ Z CZEGO WYBIERAC.ALE ZOSTAJĄC PRZY TYCH OSOBISCIE WYBRALBYM KRÓLEWSKIEGO.
POZDRAWIAM .POWODZENIA

42d3e78f26a4b20d412==