PDA

Zobacz pełną wersję : WĘŻE-z okolic katowic!wchodzić!



Szczypior
20-11-2011, 20:05
Witajcie!

Mam ochote poznac ludzi którzy posiadaja-węże-!
Dla mnie to całkowicie nowy temat--a powoli przygotowuje sie do zakupu zwierzaka!:-) JAK dotychczas moja uwaga skupila sie na gatunkach-jak zaobserwowalem najlepsze na poczatek --Zbożowka--Amurski-Chinski-Mleczny-Krolewski(te dwa ostatnie nie sa tak polecane jak czołówka ale sa super)!
Fajnie by bylo miec cos z dusiciela i pytona--sa piekne -ohhh--ale jak widze odradza sie je na poczatek! Poprostu-chcial bym -kogos poznac osobiscie z moich okolic!!!!!
MOWIE Wam zdjec juz mam dosyc!!-a nie ma to jak na zywo!
Mieszkam w Dąbrowie Górniczej(ale w tej miejscowosci chodz nalezy do czołówki pod wzgledem wielkosci miast w polsce---spotkac mozna tylko ludzi którzy maja PSY-KOTY-albo Komputer a w nim rybki jako tapete:-))
O a moze na moj apel ktos da znac ktos z Dąbrowy!!Sosnowca!

Paweł Cieślicki
22-11-2011, 02:30
Nie prawda że coś z dusicieli jest nie polecane na początek! Ja mam 13 lat i moim pierwszym wężem kturego kupiłem ok miesiąca temu jest boa constrictor. Jak narazie hodowla się układa nieżle jest spox!

Szczypior
22-11-2011, 07:05
witaj!
no tak wiem zdania sa podzielone----heheh jak zawsze!ale z jednej strony miesiac to moze za malo!!no ale przeciez z jednej strony jednemu sprawia problem a drugiemu nie !! byle tak dalej!!powodzenia!

nazer
29-11-2011, 15:19
czeee
ja jestem z katowic i moim pierwszym wezem ktorego kupilem Elaphe guttata nastepnie mialem przez jakis czas boa constrictora i byl spoko w hodowli wcale nie trudny,a teraz mam jeszcze Thamnophis radix i ten jest moim ulubionym mam zamiar jeszcze w najblizszym czasie kupic sobie Phrynohyas resinifictrix ale to juz nie weze.
pozdrawiam i zycze powodzenia w hodowli
Nazer

Szczypior
29-11-2011, 22:04
witaj ! a moze jakis kontakt! moze zbyt wprost ale czy mogl bym jakos wpasc!!wiesz nie ma jak na zywo!!pogadac i jestem ciekaw tych wezy!:)
oczywiscie jezeli nie ma problemu!

nazer
04-12-2011, 07:01
hmmm...
spotkanie hmm no nie wiem moge ci przeslac fotki moich gadow
a spotkac sie moge np w centrum katowic
i pogadac o wezach
a co do constrictora to juz nie mam ale moge przeslac fotki guttata i radixa
pozdrawiam
Nazer

42d3e78f26a4b20d412==