PDA

Zobacz pełną wersję : do fryzjera



Luka
05-12-2011, 06:10
czesc,
pytales sie skad wzielem kmien do terra. kupilem w zoologu w poznaniu, polecam wiec poszukac bo prawdopodobnie tam gdzie mieszkasz tez mozna dostac. jak nie to zapraszam do poznania.
nara

Fryzjer
05-12-2011, 13:08
A mozesz mi kupic i wyslac bo u nas zadupie ;] i jakis super korzen

snaak
05-12-2011, 13:37
luka a gdzie kupowales? ja tez jestem z poznania

Sir_bonzo
05-12-2011, 21:45
W M1 są,o ile sie nie mylę to jeszcze ... nie wiem jak wytlumaczyć - jak od kupca jedziesz tramwajem w stronę AWF-u to po 1 przystanku wysiadasz i cofasz się z 10 metrow i jest po Twojej stronie. Jak tam nie będą mieli to skierują Cię do ich drogiego sklepu-większego.(to jest chyba zooland-ale mogę się mylić) Nie wiesz może gdzie jest jakiś dobry sklep z dużymi szczurami??-wszedzie mają mlode : (

Rafik
06-12-2011, 06:58
Chlopacy z Poznania,
szukam hodowcow i nie tylko wezykow trawnych (opheodrys) oraz wezy mlecznych (Lampropeltis), roznych gatunkow i podgatunkow. Mozecie mi pomoc?

Luka
06-12-2011, 23:03
Z Poznania polecam trzy sklepy:
Jak juz wspominano na ulicy Strzeleckiej. Jeszcze lepiej (zwlaszcza dla rafika) udac sie n ulice Niegolewskich (o ile pamietam 22) bo tam jest duzy wybor a sprzedawca zna sie na rzeczy. Jest jeszcze trzeci sklep na os. Lecha w orlim gniezdzie. Jest tam zielony pietrowy pawilon z napisem "Osiedlowy dom kultury" czy cos takiego.
fryzjer, skad jestes?? moze jakos da sie sprawe zalatwic.
rafik jak potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy to pytaj.
aha w M1 sa spokko rzeczy, ale to najdrozszy sklep w poznaniu
nara

Fryzjer
07-12-2011, 05:56
Ja jestem z Wolsztyna a swojego boaska kupilem kolo glogowskiej kolo praktikera pewnie bedziesz wiedzial ,70 km nas dzieli ;].

Luka
09-12-2011, 04:48
czesc,
jesli mieszkasz tak blisko, to mysle, ze lepiej ci bedzie przyjechac do poznania, bo taki kamien wazy i poczta moze byc dosc drogo.
przy okazji zapraszam.
prawde mowiac nie wiem, gdzie jest praktiker przy glogowskiej, ale jest przy glogowskiej sklep na ulicy niegolewskich (prostopadla do glogowskiej) tam kupowalem kamien i ten sklep polecam.
nara

Fryzjer
09-12-2011, 05:09
No wlasnie tam kupilem swojego boaska
Sklep zoologiczny "Sara"
ul. Niegolewskich 14
tel. 864 00 02 8 sztuk

narazie boasek szalaje ale ma oczy przytlumione wiec mysle ze zbliza sie wylinka sprzedawce moge bardzo polecic doradzil mi wszystko od zarowek ,tylko jedno mnie zdziwilo chcial mi dac do weza do wycieraczke bod nogi ta trawke ale treszta spoko boasek jest zdrowy,czekam na wylinke ;] ale nie chce mi sie jechac specjalnie po kamien do poznania ,aha i kupilem korzen w zoologicznym i mi splesnial ale ten korzen kupilem u nas wiec powiedzcie mi co mam dodatkowo zrobic z tym korzeniem jechac do pozania po nowy ??? i czmeu boasek non stop pod kokosem siedzi

DJP
09-12-2011, 13:34
Takie kamulce możla znaleść w kszaczorach nawet w dużych miastach a tym bardziej na wś czy w leśe. Trzeba je oczywiśće wyczyścić i zdezynfekować.

Luka
10-12-2011, 03:17
ja swoj korzen przywiozlem z lasu.
oczywiscie dokladnie go oczyscilem i wyparzylem, i nie plasnieje mi.
Stawiam go jednak na kamieniach- nie ma kontaktu z wilgotnym torfem. kiedys jeden "badyl" mialem bezposrednio na torfie i zaczal mi plesniec. teraz juz takie wypadki sie nie zdarzaja.
nara

42d3e78f26a4b20d412==