PDA

Zobacz pełną wersję : Wymiary terrarium.



pylius
06-12-2011, 08:57
Zastanawiam sie nad tym co podaja opisy i mysle ze nie powinno sie 3maj wezy w terrariach o wymiarach " optymalnych " - bo sa one male , nie wiem jak uwazaja inni ale ja stosuje zasade terra nie krotsze niz sam wąż , z reszta ja nie mial bym sumienia patrzec jak waz sie ciasni w takim malym terrarium - wiec nie pytajcie jakie wielkie ma byc terra tylko robcie tak duze jak tylko mozecie , jest to istotne bo nie kazdy wie ze im wieksze terrarium ma waz tym jest w lepszej formie i zdrowszy .

pozdro 4 all.
pylius


Dolanczam jeszcze foto z wakacji ;)

pylius
06-12-2011, 09:05
a tu maly przyklad , jeszcze nie jest urzadzone , ale konary sa zamocowane juz na stale na srubach , chcialbym jakies duze jukki wstawic i gips albo cos podobnego polozyc na osb , choc samo osb mi sie podoba to w tak duzym terra nie wyglada jak tak ladnie jak w mniejszych .

Paweł Cieślicki
08-12-2011, 03:05
pylius czy można do terra z boa constrictorem zamontować jażeniówkę? Jestem w trakcie robienia terra podobne do twojego. Chętnie bym wysłał zdjęcie ale nie mam skanera! Odpisz!

pylius
08-12-2011, 03:14
jazeniowka bardzo slabo grzeje i dlatego nie ma sensu jej mocowac , ja uzywam zarowek "spot" i bardzo dobrze zdaja egzamin. Jakby co to pisz na forum a ja Ci odpowiem , zaden problem .

pylius

kamilczako
08-12-2011, 10:54
Gdzie kupujesz takie żarówki i jakej mocy używasz?

Kamil

Jak Robert
23-12-2011, 14:58
WITAJ !
JESTEM MŁODYM HODOWCOM Z KATOWIC I SŁYSZAŁEM ŻE MÓGŁBYŚ
MI DORADZAĆ I SPRZEDAWAĆ ?
NOWY KOTAKT ?
?/?
POZDRAWIAM!!!!!!!!!!

42d3e78f26a4b20d412==