PDA

Zobacz pełną wersję : mój mahoniowy nie chce jesc...



matii
06-12-2011, 14:20
mam mahoniowego od roku i zawsze jadł,i to nawet dużo.jednak od 3 tygodni nie chce przyjmować pokarmu.tydzień temu miał wylinke.po wylince przeniosłem go do dużo większego terra.może stres tu jest problemem?

doro
07-12-2011, 03:13
zawsze po zmianie otoczenia niechca jesc musza sie zaaklimatyzowac a co do tego ze nieja juz 3 tyg to nic takiego moja guttata nieje juz od 4 tyg i dzis bede probowal jeszcze ja nakarmic wiec sie niemartw:)a i pytanko wymiotowala??????????

Krzysztof.W
07-12-2011, 03:26
Nieprzejmuj sie moja machoniówka też ma takie zagrania.
Do roku czasu jadła ,aż szła do myszy żeby ja zjesć, a teraz patrzy tylko za mysza , wybrzydza raz je malutkie myszki a dużych nie chce,a teraz chce jeść tylko małe szczury.
W twoim przypadku nowe terrarium dla machoniówki też pewnie ma wpływ na niejedzenie twego gada.

cześć@_@

matii
07-12-2011, 08:22
nie wymiotował.tylko nie chce jeśc.a tak jest ok.normalnie pełza.pozwala brać sie na ręce,po pokoju też normalnie chodzi.
a co do jedzenia,to moj też wybrzydza,raz noworodki mysie.innym razem dorosłe myszy.nie wiem o co mu chodzi:)

doro
07-12-2011, 13:19
to dobrze ze nie wymiotowal czekaj moze mo tylek zglodnieje:) niestety takie juz sa gady:)i nic na to nie poradzimy

42d3e78f26a4b20d412==