PDA

Zobacz pełną wersję : Jak oswoic weza..



sauron
05-01-2012, 07:41
Jak oswoic weza-to pytanie zadaje sobie wielu poczatkujacych hodowcow.Oto niektore sposoby:
-wlozyc swoj podkoszulek do terrarium w ktorum jest waz[propozycja snake]
-nosic weza na rekach i pozwalac mu na spacery po mieszkaniu
-nie ,,tarmosic,,go oraz nie stresowac w czasie posilku
-najprzyjemniejszy sposob-glaskanie

Mam nadzieje,ze udzielilem podstawowych informacji na temat oswajania wezy.
Korzystalem z mego doswiadczenia [mam pytona krolewskiego i zbozowke]oraz z niektorych zrodel{strona snak"a www.snake.pl oraz z rozmow mych z fryzjerem].
Moj mail:
sauron100@op.pl

Leny
05-01-2012, 08:01
Niektóre rady dobre, choć nie wszystkie... Myśle, że głaskanie węża jest dla niego bardziej stresujące niż przyjemne. Co do innych sposobów - to jestem za. Najlepsze jest chyba branie węża na ręce.

Pozdrawiam
Leny

Fryzjer
05-01-2012, 15:50
Ja mojego boaska biore na rece otula sie w nie mocno ;],nieraz mi wlazi na glowe nieraz na okulary i tak se lazi ostatnio wlazi mi pod klawiature i ja podnosi ;]

Browar
07-01-2012, 09:14
Fryzjer mam to samo z moim Boasem, tez wciska się pod klawiaturę i zrzuca mi ja na podłogę. A jak wejdzie pod podstawkę pod monitor to siedzi tam i nie chce wyjść musze zrobić przemeblowanie w pokoju żeby go wyciągnąć stamtąd . O chodzeniu po głowie już nie wspomnę ostatnio wcisnął mi się miedzy słuchawki na głowie i tak się oplótł ze siedział mi chyba z godzinę na głowie i nie mogłem tej szelmy zdjąć żeby nie połamać słuchawek

Fryzjer
08-01-2012, 05:04
heh no taki sam jak moj moj sie nei wcisnie pod monitor bo troszke wazy moja 19" ale jak sie dorwie do moich okularow i glowy to juz jest masakra ;]

42d3e78f26a4b20d412==