PDA

Zobacz pełną wersję : POMOCY - ZBOŻÓWKA !!!!!!!!!



Marcin01
01-02-2012, 13:57
Mam problem ,moja trzy miesięczna zbożówka zwraca (wypluwa) mysiego noworodka , dzieje się to w przedziale kilku godzin. Jaki jest tego powód , czy jest chora , prosze o pilnom odp. Dziękuje i pozdrawiam .

noradarling
01-02-2012, 14:37
A jaka jest temp. w terra?

Serpent
01-02-2012, 19:42
napisz jak ja karmisz czy przymusowo czy sama zjada a potem zwraca w jakiej częstotliwosci pokarm podajesz ilu dniowe noworodki.

Pozdrawiam

Frontside
03-02-2012, 01:08
znawca nie jestem bo sam dopiero zaczynam hodowac zbozowke ale od mojego znajomego (o no juz sie zajmuje wezami kilka lat) wiem ze po karmieniu nalezy wezowi podniesc temperature w terre bo jest to bardzo wazne przy trawieniu! moze to dlatego ze masz wtedy z niska temperature?!

jadowite
05-02-2012, 17:44
temperatura nie ma tu znaczenia , a czy jest chora to nikt przez internet nie stwierdzi, być może za duże noworodki podajesz, zrób jej głodówke 1,5 tygodnia a następnie podaj malutki pokarm o ile wąż nie wykazuje niepokojących objawów zewnętrznych, obserwuj bacznie malucha , jeżeli jego waga jest bardzo niska bedzie to prowadzic do spadku aktywnoci i osłabienia - w takim przypadku konieczna byla by interwenacja lekarza weterynarii.

Letaa
13-02-2012, 04:31
pamietaj o tym aby dac wezowi spokoj po karmieniu bo jesli go bedziesz dlamsil to zwroci pokarm

Marcin Ratajczak
20-02-2012, 21:39
Witam, tak właśnie przeglądam te posty i zamiast pisać następny postanowiłem napisać tutaj.
Z tą temp. w terra to racja bo choć mam węża od kilku dni to jak mu dałem wczoraj jeść to siedzi cały czas pod żarówką.

Chciałbym się spytać ile wąż trawi pokarm ? (jak długo ?)

Pozdowienia FOR @LL

42d3e78f26a4b20d412==