PDA

Zobacz pełną wersję : Śpioch Regius



matyj
03-02-2012, 06:49
mój regius okolo 85 cm ciągle by tylko spał wychodzi ze swojej kryjówki tylko jak ma coś do zjedzenia lub czasami w nocy napić sie wody
a wychodzi jeszcze jak chce sie wysrać (w nocy) wtedy dostaje takiego spida po toalecie , że przez całą noc buszuje po terra i patrzy którędy by tu uciec, ale sranko nie jest za często wię śpi i śpi i śpi czy to normalne wyjmuje go od czasu do czasu żeby sie poruszał i przy okazji spr czy jeszcze żyje ale apetyt ma wię z głodu nie umrze woda czysta terz jest i spryskuje terra

Pawcio Cieślicki
03-02-2012, 10:36
mmmmmmmmmmmmmmmaaaam dokładnie to samo tylko że z boa. Śpi,Śpi.śpi,śpi

DJP
03-02-2012, 11:19
Co do boa to ciężko mi powedzieć jaka jest przyczna (ale możliwe że ta sama) regius jesat wężem nocnym (chociaż zdażają się osobniki dzienne) i buszeje w noce zawsze a Ty tego nie zauważasz?

Pawcio Cieślicki
03-02-2012, 11:36
nie ma żednych sladów tylko czasami do wody. a i chyba polubiał lampkę bo już dwa razy go na niej wcześnie rano złapałem i dobrze że wnocy jest zgaszona bo bym miał spagetti.

matyj
06-02-2012, 01:55
W nocy wychodzi ale też rzadko gdzieś raz na tydzień dłużej pogania w nocy a tak to tylko napije się wody obeidzie terra ze dwa razy dookoła i idzie znowu spać

42d3e78f26a4b20d412==