PDA

Zobacz pełną wersję : boa polykanie



antrax
06-02-2012, 00:35
czesc mam pytanie czy powinienem cos zrobic jesli moj boas polyka mysz od strony ogona?
robi to chyba zbty czesto, czy mam mu pomagac by zaczynal od glowy? choc i to jest trudne bo nie daje sobie wyrwac ofiary. dzieki

Fryzjer
06-02-2012, 01:47
Waz raobi tak samo jak kot jak daje mojemu kotowi tyby szczegolnie duze jak karpie ,leszcze kot zaczyna od glowy zawsze, zas moj boasek raz chcial zaczac od pupci myszki ale w miare szybko sie chyba zoorientowal i zaczol od lebka.Nie wiem ale chyba nie musza zaczynac od glowy.

farel
06-02-2012, 06:23
Mam mloda zbozowke, ktora czesto robi tak samo.Kiedy dawalem mu male myszki nawet ich nie dusil.Ostatnio zaczalem go karmic wiekszymi.Teraz je dusi i polyka od glowy.

Browar
07-02-2012, 23:44
To się zdziwisz jak ci powiem ze mój boas połyka myszy z boku tak ze się składają jak walizka hehe. Mowie na powagę zaobserwowałem już takie cos z 3 razy, od ogona tez mu się czasami zdarza myślę ze to jest normalne jak se nie da rady to wypluje i zacznie od głowy

MARK
09-02-2012, 04:52
Czesc. Mój boa tez zjada myszy jak chce. Przy jedny karmieniu 2 zjadl od tylu a jedną od glowy. Slyszalem ze to sie zdarza i to zadna anomalia.
Niech nasze zwierzaki jedzą jak chcą. Najwazniejsze ze jedzą i są zdrowe.
pozdrawiam wszystkich. Czesc

Evoker
09-02-2012, 23:59
Jeżeli pokarm nie jest zbyt duży to węże zjadają go 'z każdej strony'. Przy większych zdobyczach raczej od głowy bo inne kierunki kończą się niepowodzeniem.
pzdr

Lord_Leoric
19-02-2012, 14:58
Czesc Browar!!

Hehe... widze ze twoj boas ma taki sam zwyczaj polykania myszy jak moj mlody Pyton Tygrysi :-)))

Dobrze zes to ujal: sklada sie jak walizka :-)))))

Zjadl tak 2 moze 3 razy ... od tylu tez mysz polykal... ale teraz juz prawie zawsze polyka od glowy... poprostu sie uczy :) Wkoncu ma dopiero 9 miesiecy ;o]

Pozdrawiam

Lord_Leoric

42d3e78f26a4b20d412==