PDA

Zobacz pełną wersję : Ophiophagus hannah



loko
28-02-2012, 12:25
poszukiwana ... jak ktoś wie jak i za ile można ją sprowadzić serdecznie proszę o kontakt.. proszę nie traktować jako zartu... dziękuję

jadowite
28-02-2012, 12:49
Witam

Domyślam się, iz jesteś doświadczonym hodowcą i masz wiele wspólnego z wężami jadowitymi skoro pytasz o takie węże, choć musze przyznać, że pytanie o Epicrates angulifier raczej eleminuje Cię z nominacji do rzetelnego i dobrego hodowcy . Dodam tylko, że nie dostaniesz raczej tego gatunku kobry, ja z tym gatunkiem jeszcze styczności nie miałem i nie żałuje, ale kobra to kobra, każda jest bardzo szybka i bardzo jadowita, a Ophopphagus hannah tu przoduje.

PS. Sprowadzić chyba nie da rady, węży nielegalnych nie da się legalnie sprowadzić , a forma sprowadzenia węży nie do sprowadzenia to popularnie zwany przemyt, nazywajmy rzeczy po imieniu. Z ręsztą w takiej sprawie w takim miejscu - chyba jeszcze mało lat masz kolego i mało wiesz o wężach jadowitych.

pozdrawiam i mam nadzieję, iż nie odbierzesz tego jako obrazy Twojej osoby.

iibell
29-02-2012, 00:27
A może chcesz kupić Oxyrannus Microlepidotus lub "Mulgę" .Zanim napiszesz coś takiego jak w tytule to zapoznaj się z opisem danego gatunku jak i uwarunkowaniami prawnymi bo o Twoje bezpieczeństwo się nie martwię ( z tego co czytam to jesteś "fachowcem" jeżeli chodzi o węże szczególnie te jadowite).
Powodzenia

doro
29-02-2012, 00:30
gosciu chcac hodowac jad musisz miec doswiadczenie z innymi wezami a ty sie pytasz w nastepnych postach o warunki dla boaska :D

doro
29-02-2012, 01:02
a co do sprowadzenia wszysko praktycznie d sie sprowadzic oczywiscie nielegalnie

wodz
02-03-2012, 07:31
jak masz na sprzdaż to ja kupie
pozdrawiam REGIUS
GG:5885651
I NIE MARTW SIE WIEM CIO ROBIE

42d3e78f26a4b20d412==