PDA

Zobacz pełną wersję : Hemipenis boa (do pana Zajączkowskiego)



MARK
29-02-2012, 00:53
Witam. Panie doktorze przedwczoraj rozmawialismy o moim boa tęczowym i jego odbycie. Prosił pan o zdjecia , niestety nie mam możliwości ich wyslac. Postaram sie przedstawić sytuację.
Wczoraj przez cały dzien wszystko wyglądało po staremu. Wszystko w porządku - żadnych zmien przy odbycie. Zauważyłem że mój boa to wpełni kontroluje i wysuwa penis tylko na parę sekund, będąc w bliskim kontakcie z drugim moim wężem.Zrobił tak koło 4 razy po zgaszeniu świateł. Przez cały dzien weze leżaly w innych czesciach terra i nie miały ze soba kontaktu.
Wąż zachowuje się normalnie, nie ma żadnych kłopotów z poruszaniem się i wspinaczką na konary. Dzisiejszej nocy spały obok siebie.
Bede bardzo wdzieczny za odpowiedż. Pozdrawiam i bardzo dziekuje.


Czy ktos zauważył u swoich węży wysuwanie sie penisa. Teraz jest okres godów i wężę są pobudzone.
Nie wygląda mi to na wypadnięcie kloaki.
Pozdrawiam wszystkich.Cze


Epicrates cenchria maurus
Epicrates cenchria cenchria

Krzysztof.W
29-02-2012, 04:13
Ja słyszałem że np. samce legwanów, lubią pokazywać hemipenisy, więc u samców węży to chyba też normalne.
Ważne jest ażeby w wąż umiał kontrolować to co robi ,żeby mu ten stan żeczy nie pozostał na wieszchu zbyt długo i nie uległ uszkodzeniu.

42d3e78f26a4b20d412==