PDA

Zobacz pełną wersję : Jak Pytona siatkowanego 2m można upchnąć do terra 70x45x35



farel
19-03-2012, 03:23
Pamiętacie post dogo argentino?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=12657878

Napisałem do sprzedającego, niby że jestem zainteresowany, z pytaniem "Na jak długo wystarczy to terra dla pytona? I jak duży będzie gdy dorośnie?"

Oto odpowiedz:
"widzę, że nie znasz tego gatunku wężą. Jest tobardzo grożny wąż , który w warunkach hodowlanych dochodzi do 12 metrów a w domowych około 8-9 metrów i około 150-180kg. Jak wszystkie pytony jest on dusicielem a pozbywam się go dlatego, żę mam dziecko w drodze i żona chce żebym go sprzedał. Akwarium starczy mu na około pół roku. Hodowcy mi powiedzieli, żę trudno oswoić, jak na razie nie jest on agresywny ale jeszcze jest młody. Jeżeli cię nie zniechęciłem to podaj mi swój telefon to zadzwonię do ciebie i udziele Ci więcej informacji"

Z tego wynika że chyba jednak wąż był trzymany w tym ciasnym akwarium.

DJP
19-03-2012, 04:04
To straszne! Ludzie czasami mimo znajomości gatunku znęcają sie nad zwierzem przez takie zaniedbania.

pppppp
19-03-2012, 04:55
ale przynajmniej ostrzega potencjalnych nabywców co do wielkości i charakteru węża to duży + dla sprzedającego, i jeszcze w obronie tego pana przemawia to że pewnie kupil małego młodego węża i dostosowal terrarium do jego rozmiarów, wąż rośne i brakło miejsca

DJP
19-03-2012, 06:28
Sprzedawcą może jest uczciwym ale hodowcą tragicznym.

42d3e78f26a4b20d412==