PDA

Zobacz pełną wersję : do nooka



mazik
25-03-2012, 09:46
cześć mówi regius widze że jest nowy opis a mi powiedziałeś że nie chcesz umieszczać na stronie opuisów o weżach jadowitych bo hodowla jest nie legala!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam regius

Nook
25-03-2012, 10:04
Regius jakiego miałeś maila, na priv Tobie coś wcześniej napisałem żebyś wziął się za poprawkę trwożnicy chodz na maila.
Przeczytaj ten opis durissusa, to jest tylko ogolna informacja o zwierzaku a nie o warunkach hodowlanych, to samo zmien w trimmerusie.

Wiciu
25-03-2012, 14:01
no własnie takie promowanie terarystyki czyli przybliznie gadów bez opsów ich hodowli to dobry pomysł bo jest tylko informacja o węży a nie jego hodowli domowej Konrad zrobił dobry opis i takie zasady opisu jadowitych węży i innych niebezpiecznych gadów sa do przyjecia a nie od razu hodowla, terrarium, rozmnażanie itd. to jest srona terraystryczna o szerokim pojeciu terrarystyki.
Nook tak trzymac (nie długo we mnie masz wsparcie opisowe)
pozdrawiam

naimaD
25-03-2012, 14:23
Jestem za !!! jeszcze wiecej opisów grzechotników!!!:))

Nook
26-03-2012, 07:01
Wiciu napisał(a):
>
> no własnie takie promowanie terarystyki czyli przybliznie
> gadów bez opsów ich hodowli to dobry pomysł bo jest tylko
> informacja o węży a nie jego hodowli domowej Konrad zrobił
> dobry opis i takie zasady opisu jadowitych węży i innych
> niebezpiecznych gadów sa do przyjecia a nie od razu hodowla,
> terrarium, rozmnażanie itd. to jest srona terraystryczna o
> szerokim pojeciu terrarystyki.
> Nook tak trzymac (nie długo we mnie masz wsparcie opisowe)
> pozdrawiam


Wiciu powodzenia z egzaminem!
Rozmnażanie może być bo to wkońcu piszemy jak jest w naturze!, o temperaturze tez mozna wspomniec ale jak wiemy ze np wąż żyje w wilgotnych lasach równikowych to od razu wiadome że musi być wysoka podobnie z wilgotnościa.... więc jednak to zbytnio nie potrzebne nie jest, a opisy jadwitych nie są dla laików, a ktoś kto w tym siedzi skojaży sobie wszystko :)

DJP
26-03-2012, 07:40
Sądze że niestety psełdo terrarystów chcących chodować niekiedy jako pierwsze zwierze jakiegoś jadowitego węża będze coraz więcej i nie podanie niekturych informacji nie wiele zmieni. Bardzo dobrze że jest informacja z kąd można sprowadzić surowice bo może ją kupią. Ale z tego co wiem surowice (nie wiem czy te konkretnie) mają bardzo krutki okres ważności i są drogie co napewno odstraszy od ich zkupu.

42d3e78f26a4b20d412==