PDA

Zobacz pełną wersję : help



mgoh Druid_SQAD
18-04-2012, 11:22
tata muwi że brzydzi sie węży i mi na niego nie pozwala proszę o argumenty.

Mich@l
18-04-2012, 12:42
ja mam ten sam problem tylko mama sie brzydzi a tate moje mialczenie cos cos przekonuje ja z mama rozpoczolem negocjacje pokazalem zdjecie przeczytalem opis zaczolem pomagac w domu w wiekszym stopniu mam cicha nadzieje ze kupie wreszcie upragnionego pytona królewskiego(python regius)
pozdrawiam Michał mow mi Keisim

Metus
18-04-2012, 14:03
jesli chodzi o argumenty... :))

osobiscie kupilem a ze 2-3 tygodnie pozniej powiedzialem ze mam... tak zrobilem z kazdym ze swoich zwierzakow

Ray
19-04-2012, 04:53
- weze nie robia tyle halasu co inne zwierzeta i nie trzeba z nimi wychodzic co chwila na spacer
- karmisz je raz na dwa tygodnie (dorosle) lub 2-3 razy w tygodniu
- jesli jestes alergikiem to dodatkowy plus no bo nie maja ani futra, pior ani niczego innego co by moglo powodowac alergie
- gryza pewnie rzadziej niz psy, nie drapia mebli jak koty, wiekszosc jest barzo lagodna
- zajmuja mniej miejsca niz pies czy kot, nie panosza sie po domu(chyba ze uciekna alebo sie jes wypusci na chwilke;)
- na biologi mozna przygotowac projekt o gadach i "szócha" morowana jak ma sie takie pomoce :)

jesli to nie pomoze to zrob tak jak metus;kup i potem powiedz ze masz;moja matka na poczatku chciala go wywalic przez okno a teraz bierze go sama na rece, daje mu szczury jak ja nie moge;reszta tez sie przyzwyczaila,nara

MichalDD
20-04-2012, 09:35
dodam jeszcze

- nie przylaza do lozka w nieodpowiednim momencie
- nie szczekaja
- nie napraszaja sie o zarcie
- nie smierdzi im z pyska
- nie sikaja po katach

Mamie powiedz, ze jak zejdzie wylinka, to da sie do kusnierza i bedzie torebka. Jak zejdzie, to powiedz, ze tym razem sie nie udalo uzyskac ladnej, ale nastepnym razem bedzie dobrze. Mozesz to ciagnac w nieskonczonosc.
Tacie powiedz, ze waz to najlepszy stroz domu, jak zlodziej wejdzie i zobaczy 2.5 m constrictora, to mu sie odechce krasc, zemdleje po czym sam na siebie wezwie policje zeby go ratowala. Mozesz tez powiedziec, ze waz je mrowki faraona, muchy, komary, myszy czy co tam sie pod reka znajdzie uciazliwego.

Salem
20-04-2012, 11:50
Poczytaj tutaj może coś wybierzesz :http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=1&i=4471&t=4471

Evoker
20-04-2012, 12:37
Dobrze się zastanów zanim spowodujesz zwierzęciu krzywdę...

noradarling
21-04-2012, 04:13
Witam

Wytłumacz tacie że to nie wąż jest wszystkiemu winny tylko Ewa.

Dawid Grams (daniels)
24-04-2012, 13:39
Druid_SQAD rulez i sie niemartw Maciek mama ci kupi sanki

42d3e78f26a4b20d412==