PDA

Zobacz pełną wersję : zbożóweczka ale RED-MIAMI PHASE



Mc.Luka
05-05-2012, 16:29
ma ktoś tą odmiane(lub może lampropeltis mexicana greeri) ? chciałbym dowiedzieć jakie warunki trzeba zapewnić - czy takie jak innym zbożówkom - jeśli ktoś posiada lub wie w jakim przedziale cenowym można dostać to proszę o ontakt - forum,gg 1824378 lub meil mc.luka@wp.pl
Z góyrdzięki - pozdrówki wszystkim terrarystom.

Elian
06-05-2012, 03:27
Nie bardzo rozumię Twojego posta pytasz o zbożówke a piszesz "lampropeltis mexicana greeri" lampropeltis to jest wąż królewski albo mleczny w tym przypadku nie wiem bo nie znam się na wszystkich łacinskich nazwach. A jeśli chodzi o lampropeltisy to zapytaj SNAKES'a on się nimi zajmuje.

SNAKES
06-05-2012, 03:38
Witaj,

jeśli chodzi o zbożówkę - ma dokładnie takie same wymagania jak odmiana nominalna, w końcu to ten sam gatunek:)

Jeśli chodzi zaś o Lampropeltis mexicana greeri - jest to zupełnie inny wąż i ma trochę inne wymagania niż zbożówka.
Fotki greeri znajdziesz w GALERII snakes.pl (http://galeria.snakes.pl)

Pozdrawiam

Mc.Luka
06-05-2012, 04:49
sorry,że tak nie zrozumiale napisałe(już prawie spałem) ale chodzi mi o oba gatunki(wiem,że są to dwa całkiem inne gatunki),a jeśli chodzi o lampropeltis mexiana greeri to chciałbym wiedzieć jakie warunki mu zapewnić(może podobne do jakiego gatunku) no i w jakim przedziale cenowym można je dostać?

Arrow
06-05-2012, 09:28
snakes czym robisz tylna sciane i boki ??

42d3e78f26a4b20d412==