PDA

Zobacz pełną wersję : terrarium



peper
06-05-2012, 04:35
mam pytanie czy terrarium dla boa dusciela mlodego wystarczy narazie 90cmdlugie 60cmszerokie 120cmwysokie czy im wyzsze do lepsze czy moze zmniejszyc wysokosc? i jeszcze czy czy nadaje sie na to PLYTA OSB 3 ? czy lepiej zrobic 4 ? i jaka grubosc plyt powinna byc?

naimaD
06-05-2012, 06:57
witaj!

powiem ci tak jak na razie taki wystarczy! ja zrobilem troche wieksze nawet i z jednej strony wiesz stwierdzam ze lepeij robic mniejsze poki jest mały!! chodz wiesz jak zrobisz raz duze no to potem tylko jedna wymiana cie czeka a nie robienie co pół roku:) ja w moim spokojnie jak widze trzymał bym parke!i jeszcze mialy by sie gdzie wyszumiec !
co do płyty no to stary zaczynaj minimalnie od 12-14mm az do 15-bo wieksze czyli wiesz terra 2 m robi sie juz z 18 aby były stabilne i wytrzymywały te wszystkie siły ja mam z 12 mm całość i jest oki! a o te cyferki 3?? i 4??? to chodzi ci o boki ???:)najlepiej bedzie jak wysle ci fotki :) na priva! pozdraiwm i polecam boaski sa fantastyczneeeeeeee!

Sourcus
06-05-2012, 07:12
chyba te cyferki to numer plyty w tym sensie, ze sa rozne rodzaje plyt (czymstam sie roznia). a do pepera- ja osobiscie mam stare terra z OSB 3 i sie twardo 3ma, nic nie nasiaka, ani nic , a nowe robie z MDF, ktora dodatkowo zaimpregnuje

42d3e78f26a4b20d412==