PDA

Zobacz pełną wersję : :( samica Boa c. nie czuje się najlepiej :(



dogo argentino
30-05-2012, 06:53
Samica prawdopodabnie jest zapłodniona, jest dużo ciemniejsza niz była kiedyś, jest tez troszkę grubsza,ale nie za dużo,od 3 dni jest bardzo słaba i nie mam pojecia co mogło sie jej stać, jadła ostatnio 10-14 dni temu, dziś troszkę się poprawło bo gdy sie dotknie końcówkę ogona to pomału zaczyna nim ruszac, ale jest bardzo wycieńczona, leży długo w tym samym miejscu, za około 5 dni ma mieć wylinkę,leży brzuchem na boku, podobno to normalne u samic które mają mieć młode, ale martwi mnie głownie jej brak ruchliwości i brak siły gdy próbuje sie ja wziąśc na ręce jest strasznie spokojna i napięcie mięśni jest bardzo słabe. głowe trzyma w normalnym położeniu. ma 5lat wazy około 4kg i mierzy około 190cm może troszkę wiecej. Co robić i co to może być??

dogo argentino
30-05-2012, 11:47
zapomniałem dodać ze przy oględzinach węża zobaczyłem cos jakby siniaka po skórą, mniejwięcej w odległości 20cm od głowy, na stronie brzusznej:( nie wiem co to jest

dogo argentino
30-05-2012, 22:07
R.I.P. :(

Fryzjer
31-05-2012, 03:56
UUUUUUU moje kondolencje i bardzo współczuje !!!!!

dogo argentino
31-05-2012, 07:15
Padł mi jeden z moich boa dusicieli, prawdopodobnie cieżarna samica. waży około 3,5kg i miała około 2m.
Nie wiem czy się komuś przyda martwa, ale może ktoś chciałby pouczyć się anatoii węża, jestem z Poznania. Wąż padł dziś, zostanie zaraz schłodzony i moze zostać wysłany.
Mój numer 506-020-531. Kto pierwszy ten ...
Posta tego pisze ponieważ kiedys zauważyłem że ktoś chciał aby mu wysłać martwego "połoza chińskiego".
Proszę o jak najszybszy kontakt.

42d3e78f26a4b20d412==