PDA

Zobacz pełną wersję : kopulacje



pylius
21-06-2012, 13:58
Zauważyłem ostatnio dziwne zachowania jednych z moich weży. Otóż około miesiąca temu miał miejsce cykl kopulacji trwający około kilku dni, widziałem dokładnie większość z nich i jestem pewien że sporo było udanych. Ale samiec dziś oraz kilka dni temu znowu z nią kopuluje, po kopulacji leży sobie na niej, odpoczywając (śmieszny widok). Jestem ciekaw czy to tak dla przyjemności sobie kopulują :). Tak czy inaczej , samiec jest niesamowity , bo ledwo drugą samice mu do terrarium włożyłem , już po 20 min z nią kopulował .

Evoker
22-06-2012, 00:36
Ja miałem podobnie tyle, że z Regiusami... kopulacje, miesiąc przerwy i ponowna jazda około 2 tyg.
pzdr

El Shuya
22-06-2012, 03:21
Spoko spoko - mój 10 letni 130cm sinaloe potrafi wydostać się z terra, przejść do terra samicy,otworzyć je sobie,i pobzykać do woli.W tym roku dzięki jego akcjom jedna samica wydała dwa pełne mioty a druga narazie tylko jeden (za to dużo pięknych jaj)-taki to z niego ogier.Jakiś powalony erotosnake (mam nadzieje że nie jest tak że jaki wąż taki właściciel)Tak swoją drogą to po tych jego wypadach jestem pewny że przynajmniej samce mają niezłą frajdę z bzykanka bo dla 100 cm samicy to raczej gwałt,kiedy 130 cm samiec dopada ją gdzieś w rogu terra i przyduszając cielskiem szuka i szuka aż w końcu znajduje czy ona tego chce czy nie:)

42d3e78f26a4b20d412==