PDA

Zobacz pełną wersję : Korzeń



Budyn
23-07-2013, 12:01
Mam pytanko mam fajny korzen juz go wyczysciłem wyparzyłem i teraz chce polakierowac zeby nie plesnial czym jest to najlepiej zrobic moze ktos zna jakis dokladny preparat jego nazwe albo producenta za odpowiedzi thx ps moze ma ktos zdjecia swoich terra bo nie mam pomyslow na wystroj byl bym wdzieczny moj mail budyn0@wp.pl

Dominik1
23-07-2013, 12:21
a nie lepiej go potraktować solanką? to bardziej naturalne niż lakiery a i pleśniec nie bedzie. ps jestem dopiero od 3 tygodni na forum a postów było wiele na taki temat musisz poszukać a napewno znajdziesz odp. na swoje pytanie.

DEXiu
23-07-2013, 13:42
Solanką można potraktować tylko trzeba uważać żeby później dobrze wypłukać bo inaczej może sól wyłazić i może sprawić dużo nieprzyjemności lokatorom terra. Co do preparatu do polakierowania to chyba Uni-Grunt firmy Atlas (mleczko gruntujące) będzie dobre.

xav_setherial
23-07-2013, 15:55
Może być też LUXMAL hydroparkiet -- akrylowy lakier do drewna, bezbarwny, nietoksyczny, ja lakierowalem tym ściany i zabezpieczałem konary. Miłym dla oka efektem ubocznym jest to, że konary nabrały intensywnego koloru opalanego brązu.

pozdrawiam

micgekon
24-07-2013, 11:39
Zostaw go juz takim jaki jest to korzeń, jak jest solidnie wyczyszczony wygotowany to mozna jeszcze go potraktować w/w solanką ale nie dawaj chemi.

42d3e78f26a4b20d412==