PDA

Zobacz pełną wersję : zbożówka



mateotychy
06-07-2012, 07:01
czesc

dzisiaj kupiłem węża zbożowego ma okolo 30cm
kupiłem świerszcze ale narazie nic nie je
ile musi miec długości żeby zjadla malutka myszke

miewa sie dobrze
dzieki za odpowiedzi

Leny
06-07-2012, 07:10
Świerszcze? dla zbozówki ? hehehe :o)
Kup jej mysie noworodki !!! Takim pokarmem karmi się młode węże

Pozdrawiam
Leny

korecki
06-07-2012, 07:44
Naprawde bardzo śmieszne, zanim kupisz węża poczytaj najpierw trochę o podstawowych sprawach.

korecki
06-07-2012, 07:56
oczywiście aluzja do mateotychy

pppppp
06-07-2012, 08:01
i nie zdziw się jak noworodków też nie będzie jadła, małe zbożówki mają takie kaprysy; ale noworodki ssaków są jak najbardziej polecanym pokarmem a nie bezkręgowce :))

Terrariko
06-07-2012, 12:22
:) hehehehehehehehe:0 zaraz umrę:)

dogo argentino
06-07-2012, 13:10
jeden z lepszych pomysłów na forum dla węża świerszcze a dla świerszcza odchody węża :)))) heheheh ale mam dziś głupie poczucie humoru

naimaD
06-07-2012, 15:04
A my sie dziwimy czemu Czesi sa tacy dobrze i tyle do przodu od nas------------------NOOOO ALE PRZCIEZ LUDZIE ILEZ TRZEBA POWTARZAC ! NA POCZATKU CZTAAĆĆĆĆĆĆĆĆ CZYTAĆĆĆĆĆ-POZNAWAĆ LUDZI KTORZY HODUJĄ A POTEM DO :::: REALA:::: PO ZBOZÓWKEE!!!!:)

mateotychy
07-07-2012, 00:47
Koledzy widze ze Wam poczucie humoru dopisuje. Posta napisal moj brat - mlodszy brat, którego jest ten wąż,a w jego wieku wiekszosc z Was nie snila o wężu... takze jesli się pyta to chyba troszke poszanowania wypada miec.
Jesli chodzi o swierszcze, dordził takie pozywienie sprzedaca ze sklepu zoologicznego... :)

wojtek pawłowski
07-07-2012, 02:09
Przeraża mnie ignorancja sprzedawcy i kupującego !
To powinno być karalne !
Jeśli jesteście aż tacy oszczędni to chociaż skorzystajcie z wiadomości na temat węży zbożowych zawartych na www.terrarium.com.pl
Polecam też "WĘŻE" M. Gorazdowskiego
Bardzo współczuję temu biednemu wężowi...

Padajcie adres sklepu , w którym sprzedaje taka kreatura.

Gdybyście znudzili się tą waszą zbożówką odkupię ją od was, choć takich 30cm mam od sierpnia 16 !!!

mateotychy
07-07-2012, 03:08
nie dzieki ja jej nie sprzedam ani nie oddam

Biskup
07-07-2012, 05:54
Ja nie polecam terrarystyki zbyt młodym. Jak miałem 15 lat to dostałem zajawke na gekona i go usmażyłem żywcem bo nie miałem pojęcia jak zapewnić mu właściwą temperaturę. Niech Bóg czuwa nad Jego duszą.

skajek
07-07-2012, 11:20
Nie wiem czy plakac , czy smiac sie , a wczym Ci doradzil sprzedawca zebys ja trzymal w pudelku po pudingu ? Zalosne
P.S. We wszystko wierzysz bez uprzedniego sprawdzenia ?(w istotnych sprawach)

mgoh Druid_SQAD
09-07-2012, 03:33
HAHAHA

A gościu który powiedział że dla zborzówki na pokarm będą dobre świerszcze to na pewno był sprzedawca?? czy zaczepiłeś jakąś małą dziewczynke która podziwiała myszki w sklepie i zapytałeś ją o rade??
Co jak co ale opisy hodowli zborzówki nie jest trudno znaleźć wiec rzycze ci miłej lektóry.

Bacon
09-07-2012, 05:34
Słabo kojarzysz. Dr Watson od razu by skojarzyl ze jak nazwa wskazuje nie karmi sie go swierszczami a zbozami. Chetnie wcina pszenice, proso, jeczmien - najlepiej wymieszane. A popija wszystko zbożem.

wojtekP
10-07-2012, 14:20
Kolega Bacon pisząc: " popija zbożem" oczywiście miał na myśli wódkę zbożową .
A ja jeszcze raz namawiam do sprzedania mi tego wężyka i za uzyskane środki zakupu jakichś skomplikowanych klocków Lego
W.

mateotychy
11-07-2012, 02:25
wczoraj dalem mu mysiego noworodka , zjadl go w pięć minut , miewa sie dobrze wiec go nie oddam ani nie sprzedam i nazwalem go KILER:)

Lucky
11-07-2012, 04:03
A gdzzie go trzymasz? Ile lat ma ten ''maly'' hodowca?

mateotychy
11-07-2012, 04:43
w terarium 60dl 40 szer 35wys

Sojkas
11-07-2012, 09:43
Nie sluchaj, nie oddawaj. Po prostu czytaj, czytaj i czytaj.
Kazdy popelnia bledy, a ty widze, ze wykazujesz postepy.
Poczytaj jak powinno wygladac terra dla weza, karmienie i stosuj sie, a powinienes miec zdrowa i ladna sznurowke :)

msik
12-07-2012, 09:04
I PO CO WY WSZYSCY TU ODPISUJECIE... ?!

JA CHCĄC KUPIĆ WĘŻA NAJPIERW NAWIĄZAŁEM KONTAKT STAŁY Z DOŚWIADCZONYM HODOWCĄ I NACZYTALEM SIE OD CHOLERY... A TEN "HODOWCA" (oczywiście mateotychy) PO PROSTU POSZEDŁ DO SKLEPU I POWIEDZIAŁ: "Poprosze tego brązowego"... GODNE POŻAŁOWANIA... A TO NA PEWNO BYŁ OSESEK ??? CZY MOŻE MŁODA ŚWINKA, ALE SPRZEDAWCA POWIEDZIAŁ ZE TO OSESEK DLATEGO KUPILES... I MOZE TA ŚWINKA WPIERDZIELIŁA POTEM TWOJEGO WĘŻA W 5 SEKUND A TY I TAK NIE ROZPOZNAJESZ KTÓRE TO KTÓRE...

WEJDZ NA SPIS TERRARYSTÓW I ZNAJDZ JAKIEGOS HODOWCE KTÓRY DŁUGO JUZ SIEDZI W TERRARYSTYCE I ( HODUJE WĘŻĘ !!! ) - to jakbys znalazł kogos ze ślimakami i pytałbyś sie o zbożówke. ZAGADAJ NA GADULCU ALBO MAILEM I POPROS ŁADNIE ZEBY CIE PODUCZYŁ TROSZKE I WYJAŚNIŁ KILKA CHOCIAŻTYCH NA PRAWDE PODSTAWOWYCH SPRAW.

POZDRAWIAM, MSIK

PS. ALBO LEPIEJ NA PRAWDE SPRZEDAJ JĄ, JEDNEGO CHĘTNEGO JUZ MASZ, TAK BEDZIE LEPIEJ DLA WĘŻĄ I CIEBIE

Sojkas
12-07-2012, 11:02
A na przyklad po to, zeby wiedzial jak zajac sie wezem, zeby ten nie zdechl.

A ty sie tak nie podniecaj, bo zniszczysz sobie klawiature

msik
12-07-2012, 14:17
NO TAK I NAJLEPIEJ NIECH ZAMĘCZY BIEDNEGO ZWIERZAKA...

A Z CAŁYM SZACUNKIEM JEŻELI ZACZYNAŁES NIE MAJĄC BLADEGO POJĘCIA O TERRARYSTYCE TO CHCIAŁBYM BARDZO WIEDZIEĆ ILE ZWIERZĄTEK ZAMĘCZYŁEŚ "UCZĄC SIĘ NA WŁASNYCH BŁĘDACH"...

PS. A KLAWIATURE MAM BARDZO WYTRZYMAŁĄ, WIĘC NIE MUSISZ SIE MARTWIĆ...

Sojkas
13-07-2012, 07:00
Nie wiesz jakie zwierzeta hodowalem, nie znasz mnie, wiec sie nie wypowiadaj na tematy, o ktorych nie wiesz wystarczajaco duzo.

Co do klawiatury: tez tak myslalem, a duzo juz polamales, zanim znalazles wlasciwy model?

Jesli gosc kupil zwierze i zaczal o nim czytac to IMHO jest szansa, ze zwierzecia nie zameczy.

Zastanow sie tylko na SWOIM podejsciem, OK? Z jednej strony wiele osob propaguje terrarystyke, stara sie "oswiecic" jak nawieksza liczbe osob, moze nie od razu na zakup, ale chco na zrozumienie :) a z drugiej strony opierd@#$anie. Gosc popelnil blad, zanim kupil, mogl poczytac, ale teraznajlepsze dla zwierzecia bedzie, zeby jego wlasciciel nabyl troche wiedzy, tak?

Na koniec: odpowiadam na ostatni post napisany w ten sposob, nie chce byc zlosliwy, ale Netykiete to ty masz w dupie zamiast w glowie.

piotr
13-07-2012, 07:09
opisz tego węża może to nie zbożówka?

P.

mateotychy
13-07-2012, 07:22
nie wypowiadam sie na ten temat bo robicie ze mnie kogos kto tylko potrafi zameczac zwierzeta (Piotr ty sobie nie mysl ze ja niewiem jakiego weza kiupilem )

msik
13-07-2012, 08:27
Te, panie sojkas... nie bądź pan taki mądry bo żeś pan wszystkicyh rozumów na świecie nie pozjadał...

A ta klawiatura jest kupiona od początku, i do tego jest tak mocna, że jakbym .............. w ten twój łeb w którym jest od ............ Netykiet i nic innego, to by ci spadł razem z tymi wyrzutami sumienia o zamęczonych na śmierć zwierzątkach...

A poza tym nie wypowiadaj sie na temat węzy skoro hodujesz pajączki... i chyba za dużo sie spidermana naoglądałes bo myślisz, że jestes jakims cybernetycznym wszystkowiedzącym i najmądrzejszym terrarystą pod słońcem...

POWODZENIA W DALSZYM ŻYCIU SOJKASMAN'ie.............

PS. Czasami tacy zarozumiali myslący, że są najlepsi ludzie potrafią wku.... człowieka do żywego (aluzja do Sojkas)

meteotychy opiekuj sie dobrze wężem i znajdź dobrego kompana który cie bedzie wspierał w chwilach trudności i niepowodzeń w hodowli... bo jak nie znajdziesz to bedziesz taki jak SOJKASMAN.... a tego Ci nie życze

POZDRO, msik

Sojkas
13-07-2012, 09:30
Hmmm..
Czy to byl najdluzszy tekst , jaki udalo Ci sie napisac w zyciu? Tak wyglada.

Nie bede wchodzil w dalsze dyskusje, bo nie mam z kim, a poza tym straszny OT sie robi.

Co do Netykiety : widzisz? Dziala... wystarczy tylko wiedziec jak podejsc do czlowieka.

Z mojej strony EOT.

msik
14-07-2012, 01:57
I TY CHCESZ MNIE PODEJŚĆ... I MYSLISZ ZE MNIE Z RÓWNOWAGI WYPROWADZIŁEŚ... ?! STARY NIE ZNASZ MNIE TO PO KIEGO ZACZYNAŁES TĄ WYMIANE POSTÓW... ?! BO JA TEGO ZA CHOLERE NIE ROZUMIEM... NO CHYBA ŻE JESTES TAKI SOJKAS HOOD - OBROŃCA UCIŚNIONYCH... I JAK JUZ WE WCZESNIEJSZYM POŚCIE MÓWIŁEM: "POWODZENIAW DALSZYM ŻYCIU"

PS. JUZ NIE BEDE ODPISYWAŁ BO SZKODA MOJEJ KOLEJNEJ KLAWIATURY... BO JESZCZE SIE ZNOWU ZNISZCZY...

42d3e78f26a4b20d412==