PDA

Zobacz pełną wersję : pomocy! nerodia w nowym miejscu



Adams
13-07-2012, 10:08
mam nowego weza, w nowym terrarium jest juz 2 dni i nic nieje. razem znim pojawil sie drugi waz i ten tego samego dnia zjadl dwie ryby. czy to normalne jezeli tak to ile potrwa ten stan martwie sie bo ten waz jest w porownaniu z tamtym chudy.

Serpent
13-07-2012, 14:47
młoda nerodia może niejeść ponad 2 miesiące więc się nie przejmuj podaj jej filet z mintaja albo z morszczuka lub martwego mokrego noworodka (podraznij ją pokarmem powinna zjeść)

Pozdrawiam

piotr
14-07-2012, 17:21
A co jadał w poprzednim miejscu? Bo jeżeli tylko żywe to możesz mieć problem.
- 2 dni dla węża to nic, jeżeli był najedzony przy kupnie to może nie jest głodny albo tak zestresowany. Martw się po 2 tygodniach a jak duży to jeszcze później.

P.

Vivien
15-07-2012, 09:42
Nie przejmuj sie, moja nerodia gdy zmienilam jej wystroj terrarium nie jadla 2 tyg. ale uwierz to nic dla nerodi zmiana "areału "życiowego to nie najlepsze doswiadczenie dlatego niektore z nich gdy znajda sie w nowym otoczeniu moga nie jesc przez dluzszy czas. Wpusc jej rybe do garnuszka i wloz go do terrarium. Bedzie mogla zjesc gdy bedzie chciala a uwierz ze zechce. (mam nadzieje ze nie masz w tym terarium innego weza bo w tedy to troche inna sprawa)

42d3e78f26a4b20d412==