PDA

Zobacz pełną wersję : przed zakupem



susi21
15-07-2012, 01:26
mam prosbem abyscie mnie uswiadomili zanim jeszcze nabede wezyka jak z nim postepowac w co sie zaopatrzyc i wogole najpotrzebniejsze rzeczy ktore powinnam wiedzieczeby zwierzaczek byl szczesliwy i zadowolony pozdrawiam i z gory dziekuje

RMX
15-07-2012, 04:04
zeby wezyk byl szczesliwy najpierw przeczytaj opisy gatunkow np. http://terrarium.com.pl/gatunki stmatad wybierz sobie zwierzaczka ktoremu bedziesz mogla zapewnic wlasciwe warunki i podolasz z opieka .. potem przeczytaj posty na forum i sadze ze juz wszystko bedziesz wiedziec... a przynajmniej podstawy dzieki ktorym bedziesz mogla przywitac wezyka w domku :)

pozdrawiam

ademar
15-07-2012, 09:14
Kup sobie chomika, wtdey weze beda szesliwe :)

Terrariko
15-07-2012, 10:44
i wiedz że musisz kupować gryzonki dla niego bo jak będziesz karmić tak jak jeden przypadek ''śfierszczami'':) to dłułgo u ciebie nie przeżyje:)!

Nestor
15-07-2012, 11:27
nooooo chyba ze świerszczożer

Koju
15-07-2012, 13:27
Naj ważniejsze to wybrać gatunek i zapewnić odpowiednie warunki do życia czyli wilgotność, temperatura, rozmiary terrarium. Dla początkujących polecałbym jakiegoś węża który w naturze występuje w okolicach równika bo nie ma wtedy problemu z zimowaniem. Najpierw trzeba zrobić bądż kupić terrarium!!!

trials
15-07-2012, 14:09
najpierw zastanów się czy napewno chcesz takie zwierzątko, potem poczytaj opisy. ja zanim kupiłem gada przez ponad pół roku czytałem wszystko co mi wpadło w ręce i rozmawiałem z każdy który mógłby mi pomóc potem przez 1,5 miesiąca robiłem terra i dopiero po tym wszystkim kupiłem gada. więc jeśli pójdziesz moją drogą to masz jeszcze trochę czasu.

Terrariko
16-07-2012, 06:33
ja też a nawet więcej jak pół roku bo niechciałlem żeby potem się wszystko wypytywać ja wolę być samodzielny ale czasem trzeba się coś spytać:)

42d3e78f26a4b20d412==