PDA

Zobacz pełną wersję : mieszkanie zastępcze



Biskup
18-07-2012, 11:14
chcę zrobić remont generalny terrarium, okleić ściany od środka, wymienić torf itp, zajmie mi to kilka godzin. co zrobić w tym czasie z wężem, zeby się nie przeziębił, zestresował, itp?

naimaD
18-07-2012, 13:04
No jak my mamy takich biskuów no to ja dziękuje:)))))))))))) !hehe
Przeciez to proste na czas remontu musisz zrobic jej mieszkanko-miejsce zastępcze !podobna temp: wilgotnośc ale i tak sie nic zwierzakowi nie stanie jak pobedzie w40% nawet dzien:) no i pomieszczenie-mijsce aby węzyk sie czyms zaciekwił a nie stresował !poprostu w dobrym miejscu zdala od zgiełku domowego:)

naimaD
18-07-2012, 13:06
z tym biskupem to wiesz:)))) żarcik:)

Biskup
18-07-2012, 15:44
You think I'm funny? You really think I'm funny? :P

ademar
19-07-2012, 06:17
MY ?? naimaD ......jestes na serwisie od niedawna i juz sie poslugujesz nazwa MY ?? przemysl to.....

I DO WSZYSTKICH NOWYCH TERRARYSTOW :

Jesli jestes na serwisie i zaczelas hodowle gadow od nie dawna to opanuj sie troche i nie radz wszytskim do okola, niech to zrobi ktos kto od jakiegos czasu w tym siedzi albo sie w tym zna. Forum oczywiscie jest po to aby radzic........lecz niektore rady nie sa trafne wiec jesli juz naprawde myslicie ze mozecie to trafnie zrobic to przemyslcie to jeszcze 3 razy.

mariusz.s
26-07-2012, 14:55
popieram popieram... naimaD z kąd taka wiedza o gadach??? jesteś ich psychologiem i próbujesz uchronić gady od choroby cywilizacyjnej, zgiełku domoweg i itp... piszesz BZDURY!!!!! pozdrawiam!

naimaD
27-07-2012, 14:48
OJ PANOWIE PANOWIE---:)! no tak ----ale nie piszecie co powiedzialem żle i w czym sie myle !!! tylko jakies sugestie tu widze ze to do was nalezy dzialka z doradzaniem:) wydaje mi sie ze nie trzeba byc wielkim doswiadczonym hodowca aby odpowiedziec na taki post!!!---------------------------------------------------------------Mariuszu cytat-------... piszesz BZDURY!!!!! pozdrawiam!----------------------------------prosze pochwal sie wiedzą i doswiadczeniem HODOWLANYM i poprostu postaraj sie pomóc koledze i wielu czytelnikom na tym forum i wypowiedz sie na temat zawartym w linku! albo jak sam nie wiesz to pogadaj z kolegami doswiadczonymi oki ! czekam bo jak bede robił juz nie dlugo sam remoncik to skorzystam z twojej rady jak zapewnić zastepcze mieszkanko! :)))))))))))))))) i podsumowując to wszystko -to nie twierdze w zaden sposob ze jestem expertem ale na temat wezy cos wiem i jak na razie nie trace na tym ani ja ani moje zwierzaki!!!!!!!W przeciwienstwie do twojej hodowli WĄŻ + ROZTOCZA zapewniam cie ze nie majac weza w domu wiedzialem juz---- co to sa male czarne kuleczki pod skórą--- wprzeciwienstwie do Ciebie! wiec radze! ci wroc do ksiazek a potem kup zwierzaka a na koncu wlacz kompa i tlumacz ludzia ze plota BZDURY !!!
A do pana panie Ademar--- no to jak ty potrzebujesz do takiego postu wiedzy i poparcia fachowca --- no to wspolczuje twoim podopiecznym i twojej WIEDZY!
A moze do takiej wiedzy:))) dochodzilej kilka lat a tu cwaniaczek sie pojawił co rozpoczął w 2003 i juz to wie i nawet pasuje to co pisze tylko ze ---- cholera nie odezwał sie ktos DOSWIADCZONY i nie jestes pewny czy naimaD ma reacje czy nie!
:POZDRAWIAM WAS PANOWIE:

PS: A teraz kliknijcie na spis tematów i zgłębcie swoja wiedze i doswiadczenie sie w linkach i odpowiedziach doswiadczonych Hodowców---- ile razy ma jeść moja guttat--- i czemu ona już 5 dzien lezy albo czy te czarne robaczki robią cos złego mojemu węzowi -mam je hodować czy usunąć?

mariusz.s
27-07-2012, 19:22
hehe.... stary ale z ciebie imbecyl...... piszesz takie bzdury i jeszcze krecisz dziwne klimaty.. no dobra detekrywie, jak już pewnie wiesz nie wszystkie roztocza to "czarne kuleczki" wyglądają różnie... weze, jak i inne zwierzeta egzotyczne mają różne choroby, ja wiem że dla ciebie oczywiście jest to banał i ty znasz te choroby wszystkie, bo jak pamietamy jesteś psychologiem i w rozmowach z weżami dowiedziałeś sie o nich już dawno..
Ale miedzy nami jest jedna różnica- my zadajemy pytania, a ty udzielasz DEBILISTYCZNYCH ODPOWIEDZI!!!! Zamknij sie jak gówno wiesz bo żeby dyskutować to trzeba mieć jakąś wiedze!! a wiesz czym sie różni mądry od głupiego?? tym żę mądry wie co mówi, a głupi mówi to co wie!!!! a ty pier.... tylko nie na temat!! powiedz mi, bo z tego co piszesz jesteś wielce oczytanym człekiem, z kąd nabyłeś te informacje, że aby weża przełożyć na pare trzeba mu zapewnić takie warunki jak w terrarium??? hehe, no bo inaczej sie bedzie stresował, to zapewniamy mu spokój, cisze.... (chyba że "zgiełk rodzinny" to coś innego). otóż NIE!- weże nie mają słuchu!!!...
Ale ziomalu weź weża na pare dni możesz dać do jakiegoś pojemnika z wodą (woda np. w misce do picia) i tyle, nie może to być za małe, niech sie chociaż ruszy, też wielkiego nie dawaj i nic mu nie bedzie. w najwiekszych hodowlach ludzie właśnie tak trzymają weże (na niedługi okres). nieraz wygląda to prymitywnie, ale jeżeli gad tam jest przez pare dni to nic mu sie nie stanie.. możesz mu dać gazety, albo reczniki papierowe na podłoże.. a jako pojemnik nie weź czasem karnistra po bezynie czy tp... nara RUDKOWSKI, jak jeszcze coś wyweszysz to czekam na twoje opinie! pozdrowienia! gg 5181170- wpadnij do mnie na gg to pogadamy :) .

42d3e78f26a4b20d412==