PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z wylinką



Vivien
25-07-2012, 05:01
To dziwne, ale mój pończosznik dość długo nie linieje. Najpierw zaczął wegetować, potem zrobiły mu się mętne oczy, potem wrócił do normalnej formy (nic by w tym nie było dziwnego jak fakt, że od powrotu do normalności jego oczu upłynęły już 2 i pół tygodnia, a wylinki jak nie ma tak nie ma. Mam zwyczaj go nie karmić podczas tego procesu i on nawet nie domaga się jedzenia. Pełza po terrarium i ociera się o wszystkie korzenie ale skóry nie może zrzucić. Terra jest wyposażone w korę korzenie i napewno ma o co się zaczepić. Dziwne wcześniej czegoś takiego nie odwalał....

Pozdrawiam VIVIEN

piotr
25-07-2012, 06:55
Mój też się spóźnia, mętnych oczu nie miał ale moczył się w basenie parę razy - a robi to tylko przed wylinką.
O wilgotność w twoim terra nie będę pytał bo na pewno wiesz jaka powinna być.

P.

Marcin Ratajczak
25-07-2012, 07:01
Ja też czekam na wylinkę swojego wężyka
Miał mętne oczy 2 tyg temu nastepnie po 4 dniach znów miał mętne no i tak czekam aż wkońcu zrzuci skórkę, bo mam dla niego obiadek :-)
Trzeba być cierpliwym i zapewnić odpowiednie warunki (podwyższyć wilgotność)

Biskup
25-07-2012, 10:22
Widze ze nie tylko ja mam klopoty z wezem. Czekam juz bardzo dlugo, az sie zaczynam niepokoic.

jowinka
26-07-2012, 01:17
ja nie czekałam zazwyczaj na 2-3 dzien po tym jak oczy wracaja do swojego koloru kapie sama weza 1 lub 2 razy lub 3 jak to konieczne i waz gubi skore w wodzie

Marcin Ratajczak
26-07-2012, 08:20
Dziś w nocy zrzucił calutką skórkę bez problemowo i bez rzadnego namaczania :-)
Jak zawsze w jednej całości, a przed chwilką dostał tygodniowego noworodka.

Biskup
26-07-2012, 11:02
mozesz napisac jak dokładnie go kąpiesz? w jakiej temperaturze, jaka głębokość wody i na jak długo.

42d3e78f26a4b20d412==