PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zbudować terrarium



il Diavolo
26-07-2013, 13:03
Witam.
Jestem początkującym terrarystą. Od znajomego w najbliższych dniach dostanę Ptasznika Kędzierzawego, po 3 wyl.
Jak ktoś wie, i może, to niech poradzi, jak zbudować dla niego terrarium. Mam na ten temat jako takie pojęcie, ale szczerze mówiąc (pisząc) nie bardzo wiem, co będzie dla niego (znaczy się, pajączka :) najlepsze. Z góry dzięki za info.

Spellcaster
26-07-2013, 13:06
Najlepszy bedzie dla niego pojemnik na mocz z dziurkami w pokrywie jak i w samym pojemniku wypełniony do połowy wilgotnym torfem . THE END

Dominik1
26-07-2013, 13:22
dokładnie taki maleńki pajączek nie potrzebuje terrarium ze szkła mozesz urzyc do tego zwykłego pudełka z plastiku o wymiarach około 5x5cm i starczy na długi czas więc nie przejmuj sie budową terra bo jeszcze cię to nie dotyczy narazie to proponowałbym ci pojemnik na zywność ze względu na jego wytrzymałość i cene za taki malutki zapłacisz 1 -2 zł góra ,a nie peknie przy otwieraniu !!

Hajdi
26-07-2013, 17:31
qurcze ja myslalem ze to Diabolo

il Diavolo
26-07-2013, 18:29
To jak można, to poradźcie też co do samego pajączka: kiedy będzie mu potrzebne większe terrarium? Dokładnie chodzi mi o to, jakiej wielkości pajączek będzie takowego potrzebował? Z tego co wiem, to te zwierzaki nie rosną zbyt szybko. (Ale mogę się mylić :)

Spellcaster
27-07-2013, 01:27
Poprostu kiedy bedzie mu za ciasno, bedziesz to widział. Prawdopodobnie gdzies za 2 wylinki . Przezuc go do czegos większego , dobre są różnego rodzaju plastikowe pojemniki żywnościowe , opakowania po czymś tam , takie rzeczy ...

Diabolo
27-07-2013, 01:51
hajdi: no nick ma podobny ;)

wracajac do tematu... kupujesz pojemnik na mocz, pajak rosnie, widzisz ze sie nie zmieszcza tam dwa takie jak on to zmieniasz na wiekszy. I tak robisz az bedzie mial okolo 5 cm ciala, wtedy mozesz do zrobionego terrarium dac.

42d3e78f26a4b20d412==