PDA

Zobacz pełną wersję : Przesyłki zimą...



mariusz.s
02-09-2012, 04:36
Witam!!
Mam problem, chce sprzdać weża, mam kupca, tylko nie wiem czy przesyłka jest bezpieczna??...?? Jest zimno, trwa to coprawda 1 dzień, ale jest ryzyko:(
Kiedyś słyszałem że można zrobić jakiś grzejniczek czy coś w tym stylu.. Pomocy!!!
Jeśli wiecie jakie są metody zapewnienia weżykowi ciepła, podczas przesyłki to piszcie!! Z GÓRY DZIEKI:)!!!! poZDRAwiaM !!!!!!

Salem
02-09-2012, 05:48
gdzieś przeczytałem, że można wsadzić do pudełka z wężem butelkę z ciepłą wodą i dobrze ją umocować żeby nie turlała się po paczce. Tylko na ile to wystarczy to nie potrafię powiedzieć.

Serpent
02-09-2012, 10:27
jeżeli wysyłasz przesyłka konduktorską to nie masz się o co martwić zwierzak będzie jechał w cieple jeżeli nie to pozostaje steropian ale i tak temp. bedzie niska nie ma sensu dawać butelek z wodą bytelka to nie termos i bardzo szybko woda się oziebi.

Pozdrawiam
Serpent

Mikka
09-09-2012, 07:29
mysle ze dobrym pomyslem byloby wlozenie wezowi termoforu.....temperatura nie oziebi sie w nim tak szybko jak w zwyklej butelce.....sama w zime transportowalam w ten sposob weza ( co prawda podróź trwala zaledwie godzinke...) ale badz dobrej mysli- wezyk na pewno da sobie rade!!!!

pozdrówki!!!!!!!! :))))))

42d3e78f26a4b20d412==