PDA

Zobacz pełną wersję : problem z kobieta



pp
03-09-2012, 12:46
czesc mam pytanie raczej do Panów jak przekonac kobiete -uparta dodam - do tego by pozwolila mi trzymac boasa w domu? teraz miewszka u mnie w pracy , jamies pomysły ?????????????????????????????????

slavek
03-09-2012, 12:57
hmm

ja mialem podobny problem, bo moja kobieta nie cierpi gadow i postawila mi warunek ja albo waz i wybralem oczywiscie ja i sprzedalem weza ale po jakims czasie (niecaly rok) dala sie przekonac i polubila nawet troszku weze , caly czas jej cosik mowilem o wezach no i przeczytala pare opisow ale dalej niechce miec zadnych wezy w domu ;))))))

Biskup
03-09-2012, 13:12
Poprostu, zmusić żeby wzięła go na ręce i przekonała się że nie jest obślizgły i nie dusi wszystkiego co się rusza ;) Powodzenia.

mariusz.s
03-09-2012, 14:09
Jeszcze inaczej...
PORADA NR 1--- nie pozwól jej stawiać warunków, ty jej postaw, albo bedzie cie miała z weżem, albo wcale.... a jak wybierze opcje- wcale, to chyba nie bedziesz miał wyboru i zostawisz pupila tam gdzie jest do tej pory....
PORADA NR 2--- powiedz że jak nie bedziesz mógł mieć weża to zostaniesz alkoholikiem.... :)
PORADA NR 3--- wąż nie jest zwierzeciem standardowo trzymanym w domu, i brak kontaktów z tym stworzeniem budzi w nas niepokuj.... jeżeli zapoznamamy sie z tym bliżej, okazuje sie że to nie wygląda tak strasznie.. popierwsze niech weźmie go na rece.. jeżeli przez to przejdzie to reszta pujdzie jak po maśle...

A oto najlepsza rada na przyszłość---- najpierw kup weża później znajdz sobie dziewczyne:)...

PozdRAwIam!!!!!!

MichalDD
03-09-2012, 14:12
Powiedz jej z jej zrobisz torebke z wylinki, a jak zejdzie (wiadomo jaka jest wylinka) to powiedz ze tym razem nie wyszlo i trzeba czekac do nastepnej

Kadar
03-09-2012, 15:31
Ciekawy jestem czy problem jest w tym, że się panicznie boi węż czy tak po prostu nie chce mieć stworzonka w domu. Jeśli to pierwsze to sprawa wydaje się beznadziejna. Siostra mojej żony panicznie boi się węży. Jak wymuję go przy niej z terra to poci się jak mysz. Nie ma w tym żadnego udawania. Jeśli natomiast nie ma takiego lęku to powinna zgodzić się po kilku namowach popartych odpowiednimi argumentami. Wszak życie we dwoje to sztuka kompromisu.

korecki
03-09-2012, 22:56
U mnie z żoną było to samo walczyłem o węża jakieś trzy lata i niechciała się zgodzić, ale po długich tłumaczeniach w końcu się zgodziła, dałem jej do czytania różne opisy o wężach i jakoś się przekonała, nawet wzieła mojego pierwszego węża na ręce, a muszę nadmienić że mam teraz trzy sztuki.

xol
04-09-2012, 01:21
Zmienić kobietę - jest tyle atrakcyjnych terrarystek ;)))
A tak serio - może zapraszaj ją do pracy i przyzwyczaj do gadziny...

KaczmarP
04-09-2012, 01:53
Witam

Zgadzam sie z tymi korzy pisza zeby dotknela i potrzymala wezyka. Musisz probowac przelamac stereotyp ze waz jest sliski i obslizgly !!. Wszystkie osoby ktore baly sie mojego wezyka i mialy taki wlasnie poglad, po dotknieciu go stwierdzaly ze jest bardzo mily w dotyku :) i nie dusi i kasa wszystkiego co sie rusza !!!

Fryzjer
04-09-2012, 02:16
Hmm mnie moja dziewczyna sama namowila bo najpierw chcialem kupic pajaczka ale ona powiedziala ze lepiej weza , wiec mamy stefcie niedlugo dojdzie stefan a w niedlugim czasie chce caly 1 pokuj w chacie przerobic na terraria i potrzymac pajczki,jaszczureczki no i inne weze.

Mama tez mowila nie przywiez mi gownianego weza do domu a w 1 dzien jak go przywizolem trzymala go na rekach.

iibell
04-09-2012, 03:35
Ja poprostu przyniosłem węża do domu i tyle.Było trochę gadania a teraz nie daje się dotknąć sama bierze go na ręce.

mysza
04-09-2012, 03:42
No moze ja nie jestem mezczyzna, ale mialam podobny problem, tylko w odwrotna strone. Moj chlopak byl innego zdania niz ja jezeli chodzi o terrarystyke. No ale znacie powiedzenie: "jesli nie chcesz mojej zguby, krokodyla kup mi luby", no i pierwsze weze zawitaly w domu.
A jezeli chodzi o oswojenie, to teraz mieszkam z wspollokatorka. Ona boi, przepraszam bala sie wezy, pajakow. Jej oswajanie zaczelam od wylinki. Potem nastepnego dnia wyjelam mala nerodie z terrarium. Taka sznurowke. Potem zobzowke. Troche wieksza i potem boasy. Moze nie duzo wieksze,ale najsilniejsze. Teraz sie zakochala. Gorzej z pajakami, ale narazie tu ja musze sie oswoic.

OLAFEK
04-09-2012, 11:29
MAM TAKI SAM PROBLEM Z MAMĄ. POWIEDZIAŁA ŻE GDY BĘDĘ MIAŁ WŁASNE MIESZKANIE TO MOGĘ MIEĆ NAWET KROKODYLA, A JAK GO TERAZ KUPIĘ TO BĘDĘ MUSIAŁ PRZEPROWADZIĆ SIĘ DO PIEWNICY.
PANICZNIE BOI SIĘ WĘŻY. MA PRZYKRE DOŚWIADCZENIA Z DZIECIŃSTWA. JEJ BRAT PRZYNIÓSŁ JAK BYLI MALI PADALCA LUB ZASKROŃCA (NIE WIEM) I TRZYMAŁ GO W CZYMŚ NA SZAFIE. JAK MAMA OTWIERAŁA SZAFE TO TO COŚ WYLAZŁO I JAK NIE KŁAPNIE MAMA DRZWIAMI TAK ŻE ZROBIŁO SIĘ Z JEDNEGO DWA. I WIADOMO ŻE KOŃCÓWKA OGONA ZACZĘŁA DRGAĆ. MUSIAŁA UCIEC NA STÓŁ I PODOBNO TAK SIĘ DARŁA ŻE SĄSIEDZI AŻ PRZYLECIELI.
WIĘC MAM TWARDY ORZECH DO ZGRYZIENIA. NIE WIEM JAK JĄ PRZEKONAĆ. JUŻ BYŁEM Z NIĄ W SKLEPIE. CHCIAŁEM ŻEBY WZIĘŁA P. KRÓLEWSKIEGO (MAŁY) DO RĘKI, ALE NIC Z .
NIE WIEM JAK JĄ PRZEKONAĆ.
POSTAWIĆ JĄ PRZED FAKTEM DOKONANYM?

skorp
04-09-2012, 11:47
ja swoją postawiłem mimi że tę boi się ich.. ale póxniej przeszkadzały już jej tylko pająki

Kadar
04-09-2012, 15:49
Oj będzie duży problem.

Nikos
04-09-2012, 16:07
Hej.
Narazie mozesz powiedziec ze w pracy masz remont i musisz go na kilka dni zabrac do domu. Przez ten czas moze przyzwyczai sie do obecnosci gada.

Mozesz pokazac jakies ksiazki, TYLKO nie dawaj jej dokladnego opisu bo jak wyczyta ze boa dusiciele dorastaja do ok 5 metrow to na 100 % nie bedziesz mial go w domu.

Moja mama juz sie przyzwyczaila do mojego boaska, nawet go dotknie jak jest na moich rekach ale zeby go wziasc na swoje rece to wykluczone.

POWODZENIA W PRZEKONYWANIU ;)

POZDRAWIAM

Vivien
05-09-2012, 14:23
czasem zastanawiam się czy jestem kobietą czy nie, skoro w moim domu witają takie zwierzęta, a przecież stereotyp kobiety to coś w stylu "AAA! tu biega mysz!!!" (o wężu nie wspomnę). Jeśli to luźna znajomość to ją olej, a jeśli nie to przełam w niej lęk.

mysza
06-09-2012, 04:08
No już nie przesadzaj. Ja tam jestem w 100% pewna, że jestem kobietą mimo takich zwierzaczków.:P:P:P

42d3e78f26a4b20d412==