PDA

Zobacz pełną wersję : boa constrictor Hog island



mariusz.s
04-09-2012, 09:57
Witam!!!
Jest ktoś kto wie czym różni sie on od pozostałych constrictorków?? Czy rośnie wiecej, czy mniej niż pozostałe, czy różni sie jedynie wyglądem (jasne barwa) i niczym wiecej.... jeżeli ktoś ma fotke takiego osobnika wiekszego, podrostka to był bym wdzieczny...... aha i jeszcze jedeno, czy warto dać za takiego małego hog-a 180zl..... Z góry dzieki za odpowiedzi:)) POzdrAwiAM!!!

coolary
04-09-2012, 10:35
hehehe. Jak masz Hogi za paieramiz a tyle to ja biore 5 szt od razu. Słyszałem że sa teraz hogi w Polsce. Sam u Łukasza Wysockiego zamówiłem pare na wiosne (wężyki beda z fajnej hodowli za oceanem) ale to jest koszt ok 1000PLN sztuka. Odmiana Hogg Islnad jest często droższa od czytych Boa constrictor constrictor.

mariusz.s
04-09-2012, 11:44
hmm... może to jakiś kundel albo coś nie tak..... ale hog, taki był napis na szybie w zoologicznym ( w czechach) i bez papierów... poza tym to tam jest i tak tanio bo dorosły tajwan kosztuje 120zł... tyle samo dorosłe zbożówki... albo może to jakoś przekręciłem.... może jak dobrze pójdzie niedługo bede mógł sie pochwalić fotkami:)))

42d3e78f26a4b20d412==