PDA

Zobacz pełną wersję : Boa tenczowy



djrpm
09-09-2012, 09:57
Jetsem w rozpaczy uciekl mi moj boa tenczowy i nie wiem co zrobic wiem ze sie znajdzie ale kiedy???????????????????

Grochu
09-09-2012, 11:18
po pierwsze: wiesz, w jakim jest pomieszczeniu? Jeśli wiesz, to możesz mu zrobić tam jakieś zacienione, wilgotne i ciepłe miejsce (wiem, że cięzkie do pogodzenia). możliwe, że tam właśnie przypełznie. oprócz tego widziałem raz, w TV, jak łapali BOA Construktora- wyglądało to tak:
duż klatak z myszami, do której wejściem jest taki rękaw. wokół wejścia ścianki muszą być gładkie, żeby myszy nie wspięły się i nie pouciekały. to też jakaś szansa, że poczuje zapach jedzonka i wpełznie do tamtej klatki z myszami. jak nie wiesz, w jakim jest pomieszczeniu to już znacznie gorzej ... on możę być w każdym miejscu domu, ale szukaj głównie w spokojnych, ciemnych miejscach

trials
10-09-2012, 15:33
nie zaszkodzi jak razem z myszką(ami) będzi troche trotów żeby zapach był bardziej intensywny.

Grochu
11-09-2012, 19:14
mój regius wczoraj tez uciekł- na szczęście znalazłem go po 15 minutach od zorientowania się, że zdezerterowal- siedział za łóżkiem mojego brata :D nie wiem, jakim cudem, ale się między suwanymi szybami przecisnął. :D już mu to zabezpieczyłem (-:

42d3e78f26a4b20d412==