PDA

Zobacz pełną wersję : regius nie je 3 miesiące



matyjajacek
10-09-2012, 03:26
nie je trzeci miesiąc nie zwraca uwagi n amyszy kiedy je wrzucę do terra jakieś 1,5 tygodnia temu zrzycił skurę. wydaje mi się że boi sie jak mysz do niego podchodzi albo wogule nie zwraca na nią uwagi. ma 110 cm i z 1,5 roku juz trochę schudł jak nie zje jeszcze 2 - 3 tygodnie to do weterynarza się zgłoszę żeby pomógł w karmieniu przymusowym a wy jak sądzicie jkakieś pomysły? starsze informacje już przejrzałem

king
10-09-2012, 07:55
nie masz sie co martwic bo jest pora pory suchej podczas ktorej regiusy nie jedza, jesli sie myle to mnie poprawcie.

Grochu
10-09-2012, 10:16
karmieniem przymusowym należy się zainteresować, jeśli wąż stracił 15% masy ! jeśli nie stracił, a pije, to nie masz się czym przejmować. nie obniżaj mu temperatury na zimę! (w opisach jest to zalecane, ale TYLKO, jeśli chce się rozmnażać). one w zimie robią sobie głodówki- dorosłe osobniki potrafią nie jeśc przez pół roku. sądze, że na razie nie masz się czym przejmować- twój regius jest już dość duży, nie powinno mu sie nic stać.

Evoker
11-09-2012, 08:09
Moja rada to spróbuj podać średniego myszoskoczka, podaj wieczorem lub w nocy. Wcześniej przewietrz terra i spryskaj wodą. Postaraj się aby w pokoju był półmrok i aby nic się gwałtownego nie działo w około. Dużo spokoju wokół i cierpliwości dla węża.

pepo
30-09-2012, 04:05
luzik nie martw sie jeszcze kumpla regius juz nie jadl rok czasu i zyje:-) pozdro//.....

matyjajacek
02-10-2012, 05:05
Wkońcu po 3 miesiącach skusił się i zjadł całkiem białą malutka myszkę po tydgodniu dałem mu drugą troche większą ni i dziś mija kolejny tydzień dam mu teraz dorosłą mysz myśle że zje i tą ale czemu nie chciał tamtej zjeść takiej duzej od razu nie wiem może za szybko się ruszała do tej pory jej nie chce zjeść może inaczej pachnie bo to taka ze szczurem pomieszana moze potrzymam ją ze zwykłą myszą zeby zapach zmieniła i spróbóje

42d3e78f26a4b20d412==