PDA

Zobacz pełną wersję : Moja zbożówka nie je.POMOCY



Sebastian102
25-09-2012, 08:07
Witam wszyskich któży chca miipomóc.Mam wezyka zbozowego który nie chce jesc.Był u chodowcy i tam jadl.Po odebaniu od niego zjadl tylko 1 mysiorodka.Dziaj zrzucił skóre takze to wyjasna dlaczego nie jadl.Ale od momentu ostatniego jedzenia do wilinki mineło juz 5 tygodni czy to nie za długo???Dziaj dalem mu myszke ale nie chce jej zjesc.Napewno nie jest to problem z wielkoscia myszki bo ta ktora zjadl byla nawet spora a teraz kupje mu male mysiorodki takie 1 dniowe.Jak mozecie to pomóżcie.Bardzo mi na ty zalezy.

Wiesław Pyć
25-09-2012, 09:21
Wszystko w normie. Nie przejmuj sie. Jesli juz u ciebie zjadl to bedzie dobrze. Niedlugo powinien zacząć jesc.

Sebastian102
25-09-2012, 09:32
Wlazylem ja do pudelka po butach razem z noworodkiem 2 dniowym.Zostawie go na godzine i zobacze co sie stanie.Chyba moge tak zrobic?Nic sie wezowi nie stanie.

Grochu
26-09-2012, 01:30
nic się nie stanie, bo noworodek nie jest nic w staine wężowi zrobić ...

Ophidia
26-09-2012, 11:44
Hi !
Możesz spróbować zostawić węża z 2 – 3 noworodkami w terrarium na całą noc, wężowi się nic nie stanie, a w nocy może się na nie skusi. Jak wsadzisz go do kartonu po butach może próbować z niego uciec i wogóle nie zainteresować się myszkami. W kartonach dobrze karmi się oswojone, żarłoczne węże, z nie jatkami może nie wypalić.

42d3e78f26a4b20d412==