PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy...nie wiem co wybrac!!!



Gunseg
01-10-2012, 05:18
Chciałem kupic sobie węża trawnego, lecz dowiedziałem sie, że jest on bardzo ciężki w hodowli i łatwo pada:(((( Jestem tym zmniesmaczony i bardzo mnie to boli, ponieważ nie chce patrzeć na jego ewentualną śmierć, pomijająć fakt finansowy. Czy ktoś z was mogłby mi polecić jakiś gatunek weża nadrzewnego, o niewielkich rozmiarach. Jakby jeszcze szło to chciałbym, aby nie był agresywny!!!!!........Moje terra ma 50/40/70, ale moge je powiększyć. Wiem, że duzo wymagam, lecz chce coś ładnego, lecz nie agresywnego bo chce brać na ręce węża, choc wiem, że to nie przytulanka;))). Dzięki za odp!!!

mark0wy
01-10-2012, 05:37
Polecam ponczoszniki, nie jest to moze typowy waz nadrzewny, ale chetnie wspina sie po konarach.
Mark0wy

CEDOC
01-10-2012, 16:30
Rozmiary terra które podajesz są bardzo dobre dla węża trawnego, nawet dwóch, nie trzeba go powiększać. Gatunek ten nie jest gat. agresywnym, aczkolwiek ktoś może się przestraszyć (znam takich:))) gdyż gdy wyciaga się go z terra zaczyna się gwałtownie wić. Jeden z dwóch moich jest u mnie już rok i czuje się dobrze:) Jeśli będziesz miał jakieś pytania to pisz.

Serpent
02-10-2012, 01:15
jak Ci się widzi ten wężyk jest to typowy wąż nadrzewny, jeżeli się go nie ''napastuje'' spokojnie można go brać bez problemów na ręce (jest zielony tak jak chciałeś)

Pozdrawiam
Serpent

Garet008
04-10-2012, 13:40
yyyhhh. ja polecam na dobry poczatek weza machoniowego chociaz nie jest to waz nadzewny ale tez lubi siedziec na gaziach mojema 50cm wysokosci i bardzo chetnie wieczorem pszesiaduje na konarach.Jest za to spokojny nieagresywny i naprawd malutkich rozmiarow
samiec do 100cm, a samica max 130cm.(i cena tez nie duza 90zl-130zl).Apropo trawnego konieczne jest naswietlanie promienami ultrafioletowymi,i jest plochliwy.
DECYZJA OCZYWISCIE NALEZY DO CIEBIE


POZDRAWIAM KUBA I ZYCZE SUKCESOW W CHODOWLI :))

Grochu
05-10-2012, 03:27
90- 130 zł? Radze skontaktować się VORAX`em - on ma młode za 60zł

42d3e78f26a4b20d412==