PDA

Zobacz pełną wersję : fotki zwierzątek



pawel_robak
02-10-2012, 09:36
Dajcie tutaj kilka swoich pupilów ... ja narazie nie mam ale chce zobaczyc od innych :)

Pozdr. paweł

PaWeL^
02-10-2012, 10:26
czesc

po jakiego ***** dajesz tego samego posta na kilku dzialach ?? - istnieje dział "zdjecia zwierząt" !! tam masz ddddduuuuuuuuuuuuużżżżżżoooooooooo fotek !!!!!!!!!!!

wujek
02-10-2012, 10:57
pawel_robak napisał(a):
Dajcie tutaj kilka swoich pupilów ...
co to fotki mają mieć wspólnego z tym forum? tak jak powiedział Pawel wejdź sobie na forum gdzie masz zdjęcia i kto chce zamieszcza je tam. a tak pozatym to napiszałeś też ja narazie nie mam. z tego co widze w twoim opisie nie ma żadnych zwierząt. chieć to ty se możesz wiele a i tak gówno dostaniesz. a i nie zauważyłeś że załączniki się nie wyświetlają?! zastanów się następnym razem co robisz!

Biskup
02-10-2012, 11:47
Wujo, przez takich jak ty ludzie mysla potem ze terrarysci to prosci idioci potrafiący tylko je*ać ludzi za ich pytania. Pomyśl nastepnym razem zanim kogoś zje**esz, bo jak bedziesz chcial sie kiedyś za coś zabrać i zapytasz osobe w tym siedzącą, to nie bedzie ci milo jak ona zamiast byc uprzejma opi***oli cie od podstaw. Peace.

Mikka
02-10-2012, 13:21
Zgadzam sie z Biskupem.......

wujek
02-10-2012, 16:46
niekogo nie opierdalam!! przypomniałem mu tylko że ma specjalne forum gdzie zamieszcza się fotki swoich pupili i skoro chce pooglądać zwierzaki to nich tam sobie spojrzy. co do tego gówna itd. to on napisał że: CHCE zobaczyć. sorry ale tak jak napisałem wiele można chcieć a czasami można poprostu poproscić i jestem pewnien że więcej osiągie prośbą niż CHCENIEM. i poraz kolojny mówi że nikogo nie opierdalam!! teraz w mojej odpowiedzi też czytasz że cie opiedrdalam że tak napisałeś?! bo ja tu nie wiedze tekstów typu: co ty ***** robisz wypierdalaj jełopie itd. TO JEST OPIERDALANIE!!! rozróżniasz opierdalanie od stwierdzania? ( zastanów się nad tym co napisałeś). a i jak dotąd to tak prawdziwie tylko raz zjechałem kolesia. wiesz to jest troche już nudne jak koleś po raz 30 pisze np. dlaczego moja zbożówka 3-y miesięczna nie dusi? czy tak trudno wziąść książkę i przeczytać wszystko na temat swojego podopiecznego? dlatego czasami się trochę zdenerwuje , ale sie nie wkurwiam. jeżeli nie zajarzyłeś o co mi chodzi to nie wiem jak ci to prościej wytłumaczyć...
pozdrawiam

robi1976
03-10-2012, 05:08
jestes zbyt nerwowy.....

Butcher
03-10-2012, 05:17
nerwowy to malo!!! jak Pasikowski bedzie pisal scenariusz do "Psy4" to moze smialo wziac Cie do pomocy.

PaWeL^
03-10-2012, 09:08
czesc

zgadzam sie z Wujkiem !! po pierwsze post ten został umieszony na kilku działach !! a po drugie jest specjalny dział na fotki !!

wujek
03-10-2012, 09:42
słcujajcie ja sie nie denerwuej tak bardzo. częściowo macie rację. troche się denerwuje, ale na serio to jest wkurzające. czy wam to nie przeszkadza i z chęcią odpisujecie na post, który już był na tym forum 50 razy? albo jak koleś ma odp. kila postów niżej. bo mnie np. tak. ale nie jestem wtedy wkurzony aż tak tylko poddenerwowany. no coż taki już jeste... :P

42d3e78f26a4b20d412==