PDA

Zobacz pełną wersję : agresja pytona tygrysiego



Eryk letkiewicz
06-10-2012, 03:42
NIE WIEM CZEMU MÓJ PYTON JEST AGRESYWNY moi znajomi mają pytony tygrysie po 4 5 metrów i ponoć są łagodne jak baranki,więc czemu mój jest agresywny z góry dzieki

Marcin .P
06-10-2012, 04:24
cześć ja też mam pytona tygrysiego , i nie okazuje agresji niewiem może go zabardzo stresujesz , nie każdy zwierzak jest taki sam niekture poprostu nie dają sie obłaskawić do kontaktu z człowiekiem.

mariusz.s
06-10-2012, 04:28
zależy od psychiki weża... mój malitki constrictor jest pokorny jak baranek ( mimo że małe to podobno agresorki) a duży maurus lubi sobie posyczeć i postraszyć... Zależy na jakiego weża trafisz... pare miesiecy i wąż powinin być już potulny.. kiedyś musi sie oswoić.. ;)

jUngel
06-10-2012, 09:16
może zamoło czasu mu poświęcasz !?

coolary
06-10-2012, 10:25
Musisz go czesto brac na rece nawet jeżeli gryzie (jedyna możliwosc).

Grochu
06-10-2012, 13:23
z czasem mu przejdzie, nie przejmuj się. bierz go często na ręce, włóż mu do terrarium używana koszulkę.

Oczy drobiu
06-10-2012, 13:41
Witam
Jaki jest duzy , badz w jakim jest wieku??

Evoker
06-10-2012, 17:51
Bywają osobniki boa, pytony, inne które będą agrsywne zawsze!
Taka ich uroda.

Kord1991
07-10-2012, 01:34
Ruzne sa osobosci wezy ale niewiem

Lord_Leoric
07-10-2012, 04:12
Jesli masz go od niedawna to nie ma co sie jeszcze martwic... Jak ja mojego kupilem to tez przez pierwsze 2 miesiace syczal i czasami probowal atakowac... Teraz jest lagodny i potulny jak owieczka :) Napewno uda ci sie go oswoic! Powodzenia!!!

Lukas_Cool
08-10-2012, 05:43
Witam ja też mam Pytona tygrysiego i na poczętku się rzucał syczał i td. ale brałem go na ręce i mu przechodziło z czasem był potulny jak Oswojony Pyton tygrysi ;)

lipton
12-10-2012, 03:54
mój constrictor też jest bardzo agresywny wali wszystko co sie rusza włącznie ze mną i ja sie z tego powodu bardzo ciesze. wiem przynajmiej ze jest zdrowy i niejest jakis ospały . to chyba dobrze świadczy o wężu . jak go biore na reke zawsze prawie mie ugryzie . ostatnio ugryzł mie w warge. a zreszta trzymam go poto aby obserwować i byc moze w przyszłości rozmnorzyc a nie paradowac z nim na sobie jest piekny, niewiem czy wydaje sie wam ze jak weż gryzie to nie jest o.k . a niech gryzie to prawo natury poprostu lubi . ja sie tym nieprzejmuje a wrecz ciesze . jak kupuje węża i jest i wiele w terra u sprzedawcy to biore tego który pierwszy mie uwali bo wiem wtedy ze przynasjmiej bedzie żarł . pozdrowienia

Fryzjer
12-10-2012, 04:05
lipton ciekawe podejście :)

Grochu
12-10-2012, 12:47
dokłądnie... o ile jeszcze constructor jest w miarę niegroźny, to dorosły, agresywny tygrysi może stanowić bezpośrednie zagrożenie dla życia człowieka! jak można nie oswajać wężą! weź,t y się zastanów, zanim coś napiszesz!

Leny
13-10-2012, 05:36
Grochu - ciekawe masz zainteresowania :o)

Pozdrawiam
Leny

Azazel
22-10-2012, 08:47
Taka uroda duzych pytonow. Molurusy to i tak baranki. Moj Sebae i reticulatis to dopiero byly agresory. Tylko reke wlozylem a juz walily.
Tygrysy mozna i da sie oswoic , ( Sebae - niestety nie ) - czeste branie na rece powinno zalatwic sprawe.
Mojego albinosa biore co 3 dni na rece i syczy juz mniej, natomiast nie gryzie.
Weze to nie maskotki wiec szczesliwe nie beda nigdy brane na rece. Przyzwyczaja sie jedynie i nie beda gryzly. Sam ich syk jest wyrazem ich niezadowolenia . " mowia idz sobie i mnie nie dotykaj jest mi dobrze " ;) - w naturze od milionow lat ich nikt nie dotykal wiec nie przepadaja za tym.
Koniecznym jest jednak by sie do ciebie przyzwyczail bo jak cie zaatakuje 5m 80kg pyton to sobie nie dasz rady.
Pozatym zywy agresywny waz to oznaka 100% zdrowia . ( jak by byl chory , zatluszczony i w kiepskiej kondycji na pewno nie bedzie atakowal ) -
Zgadzam sie z liptonem , waz to nie mis pluszowy , hodujmy , obserwujmy - ale nie rubmy z nich pieskow bo sie nie da.

Wielkie pytony musisz przyzwyczaic do siebie !!!!.
2m cie walnie by cie odstraszyc , 6m zaatakuje by zabic bez wahania.
Wielkie terra dla bezpieczensta to po 1 , po 2 nigdy nie zajmuj sie w pojedynke 3m wezem , 1m weza jedenn czlowiekm swieta zasada przy duzych pytonach.
To wielkie i silne niesamowicie gady. Moja samice dalem do kopulacji znajomemu z bloku , uciekla mu w nocy i zjadla psa ( owczarka niemieckiego ) - bardzo silne gady.

Wogule to odradzam trzymanie w domu. !!! - to nie sa weze do domu !!!.

42d3e78f26a4b20d412==